LiStOVáNí s Robertem Fulghumem - podpisy i knihy k mání

Tweetněte nás!
Robert Fulghum v LiStOVáNí

Vážení diváci, pro velký zájem jsme se rozhodli přidat LiStOVáNí se vzácným hostem americkým spisovatelem Robertem Fulghumem s názvem Drž mě pevně, miluj mě zlehka, kde představí svou novou stejnojmennou knihu. Jelikož první představení od 18 hodin je již zcela vyprodané, nabízíme Vám nyní vstupenky na scénické čtení, v němž nebude chybět oblíbený autor osobně a které se uskuteční taktéž v neděli 16. 10. od 20 hodin v JD. Po představení se uskuteční autogramiáda spisovatele a ke koupi zde bude nejenom nová Fulghumova kniha, ale stejně tak i všechny jeho v Čechách vydané a dostupné tituly, které autor po představení jistě rád podepíše.

Robert Fulghum v LiStOVáNí

Známý americký spisovatel Robert Fulghum přijíždí opět s novou knihou Drž mě pevně, miluj mě zlehka, která tentokráte pojednává o tančení a především tangu. Opět s projektem LiStOVáNí objíždí jeho stálé scény a vy se můžete těšit na scénické zpracování této knihy z prostředí tančírny. Ba můžete se těšit na víc - tančit bude i samotný Robert Fulghum!

Robert Fulghum v LiStOVáNí

Absolvoval několikaměsíční taneční školu tanga přímo v Argentině, vrátil se do Seattlu, kde organizoval různé taneční akce točící se opět kolem tanga, např. Tango kabaret, kde dělal moderátora, a přelom roku strávil na Bali v doprovodu tanečnice tanga. A celou tu dobu mu v hlavě zrála kniha. V Seattlu se nachází tančírna Století (Century Ballroom), která slouží jako pevný bod, nebo pevný parket, kolem něhož se točí jednotlivé příběhy jako na kolotoči. Fulghum ve všech povídkách zkoumá potřebu člověka reagovat fyzicky na hudbu. 


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů