Přípravy Louskáčka jsou již v plném proudu

Tweetněte nás!
kostýmy Louskáček

Již za několik málo dnů budou mít diváci Jihočeského divadla možnost zaposlouchat se do úchvatné romantické hudby Petra Iljiče Čajkovského, zasnít se a už nyní se přenést do vánočního času. Stane se tak s novou baletní inscenací Louskáček v choreografii a režii uměleckého šéfa baletního souboru, Attily Egerháziho. Tento nesmrtelný vánoční příběh na motivy pohádky Louskáček a Myší král E. T. A. Hoffmana, určený pro celou rodinu, je milým dárkem baletu JD českobudějovickému publiku. 

kostýmy Louskáček

V těchto dnech tanečníci za doprovodu orchestru opery JD pod taktovkou Jana Zbavitele zkoušejí inscenaci přímo na jevišti DK Metropol ve scéně, která je dílem G. Árvaie, dělají se poslední úpravy nádherných pestrobarevných kostýmů, jejichž autorkou je A. T. Haamer. Celé přípravy vyvrcholí slavnostní premiérou v DK Metropol 11. listopadu od 19 hodin.

kostýmy Louskáček

Louskáček vzniká ve spolupráci s Landestheater Niederbayern Passau. Jako hosté v něm budou vystupovat rovněž studenti Tanečního centra Praha – konzervatoře. Zatím Vám nabízíme náhledy kostýmů našich tanečníků. Živě je můžete vidět již od pátku 11. listopadu v DK Metropol. REZERVACE ZDE.

kostýmy Louskáček

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů