Večerní představení pro dospělé v Malém divadle

Tweetněte nás!
Jidáš Iškariotský, zrádce

Že i inscenace souboru loutkohry v Malém divadle nejsou už jen pro malé děti, to se ví dlouho. Důkazem toho je představení Jidáš Iškariotský, zrádce, které uvádíme v pondělí 14. listopadu od 19:30 hodin (dále pak 9. a 14. prosince). Pravé loutkařské řemeslo v českobudějovickém divadle oživil režisér Jevgenij Ibragimov, který v této inscenaci dává rozehrát nejslavnějšímu biblickému příběhu o zradě Kristově. V této verzi budete sledovat především postavu Jidášovu a dozvíte se mnohé nejen o tom, jak to tehdy mohlo být, ale především se na vlastní oči přesvědčíte, jaká kouzla se dají s loutkami tvořit. Online rezervace ZDE.

No comment!

Dalším představením loutkohry (nejen) pro dospělé je scénická koláž No comment!, kterou uvádíme v úterý 15. listopadu od 19:30. Příběh beze slov o souznění, ale i zodpovědnosti za vlastní skutky, Vám ukáže celý svět takový jaký by mohl jednou být. A nebo možná už je? Rezervujte ZDE.

No comment!

Blb! s Markem Matějkou v hlavní a jediné roli je autobiograficky inspirovaným příběhem francouzského herce a režiséra Patricka Gregoira, jehož rodina i okolí pokládají za blba, a tak se v sebeobraně rozhodne stát Ježíšem. Inscenace, která vás a vaši bránici rozhodně nenechá v klidu. Hrajeme ve středu 16. listopadu v Malém divadle od 19:30. Rezervace vstupenek ZDE.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů