Pošťácká pohádka začne advent v Jihočeském divadle

Tweetněte nás!
Pošťácká pohádka

V neděli 26. listopadu začíná jedno z nejkrásnějších období v roce - advent. Celkem čtyři týdny nás tak budou dělit od vánočních svátků. V Jihočeském divadle jsme pro Vás na tento den připravili Pošťáckou pohádku, zhudebněný příběh Karla Čapka, který zpracoval J. Feld. V Pošťácké pohádce nebude chybět humor, hudba a samozřejmě i to, co nejen v pohádkách bývá nejdůležitější - pravá láska. Nenechte si ujít advent v Jihočeském divadle a rezervujte si vstupenky ZDE. Hrajeme i v neděli 18. prosince 2011.

Pošťácká pohádka

O další adventní program se postará, jako již obvykle, především soubor loutkohry, který chystá potěšit nejen děti mnohými pohádkami (více informací k programu loutkohry ZDE). 

Do Jihočeského divadla bychom Vás také rádi pozvali na netradiční adventní akci - koncert hudební skupiny Neřež. Neřež vystoupí v neděli 4. 12. od 17 hodin v Jihočeském divadle s vánočním programem složeným z písní z alb Slavná věc a Nerez v Betlémě. Kromě vánočního repertoáru zahraje skupina i největší hity původních Nerez – skupiny, která by právě v tomto roce oslavila 30 let od svého založení. Vstupenky si můžete rezervovat ZDE.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů