Vánoční dárek od JD - vstupenky 1+1 zdarma

Tweetněte nás!
Slaměná židle

Vážení diváci. Přesvědčte se sami o tom, že Vánoce v Jihočeském divadle již začaly - Jihočeské divadlo má pro Vás totiž dárek! Na vybraná představení nyní můžete dostat vstupenku zcela zdarma! Stačí koupit si jednu vstupenku za plnou cenu a druhou k ní Vám dáme zdarma jako vánoční dárek! Tato akce platí na daná představení od 1. prosince po celý měsíc, tedy do konce roku 2011!

Utěšitel

A o která představení vlastně jde? Náš výběr šel napříč operou, baletem i činohrou, abychom udělali radost opravdu všem bez rozdílu vkusu! Těšit se tak můžete na ostrovní poetické drama Slaměná židle s Danielou Bambasovou, Pavlem Oubramem, Bibianou Šimonovou a hostující Markétou Frösslovou, které hrajeme v pondělí 5. a také v pátek 16. prosince (online rezervace ZDE).

Bůh masakru

Dalším činoherním dárkem je tragikomická groteska Utěšitel s Martinem Hruškou v hlavní roli, na níž Vás zveme v úterý 6. a poté ve středu 14. prosince (online rezervace ZDE). Poslední nadílkou z činoherního vánočního pytle je komedie Yasminy Rezy Bůh masakru s Lenkou Krčkovou, Danou Verzichovou, Ondřejem Veselým a Martinem Hruškou. Hrajeme v pondělí 19. prosince 2011 (online rezervace ZDE).

Sen noci svatojánské

Z hudební nabídky Vás jistě potěší baletní inscenace Sen noci svatojánské s choreografií A. Egerháziho, jehož prosincový termín připadl na sobotu 10. prosince (online rezervace ZDE). A ani fanoušci opery nepřijdou zkrátka! Ve čtvrtek 15. prosince se v divadelním sále DK Metropol odehraje inscenace Leoncavallových Komediantů v hlavní roli s WeiLongem Taem (online rezervace ZDE).

Komedianti

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů