Změny v programu JD v dny státního smutku

Tweetněte nás!
Václav Havel

Vážení diváci,

z důvodu vyhlášení státního smutku k památce Václava Havla jsme přistoupili k určitým programovým změnám ve dnech 21. - 23. prosince 2011.

Ve středu 21. prosince 2011 se v DK Metropol podle původního programu uskuteční baletní představení Louskáček, které započne minutou ticha k uctění památky Václava Havla.

Statutární město České Budějovice a Jihočeské divadlo na tento den také zařazují pietní scénické čtení Havlovy poslední hry Odcházení s Jiřím Šestákem v hlavní roli dr. Viléma Riegera. Jihočeské divadlo se veřejnosti otevře již v 18 hodin, aby si zde lidé mohli zavzpomínat na významného dramatika a prezidenta a zapálit u jeho fotografie svíčky. Ve foyer a v pokladně JD již nyní naleznete též kondolenční knihy. Čtení hry započne v 19 hodin. Vstup je volný bez nutnosti pořizování si vstupenky. 

Ve čtvrtek 22. prosince se měla uskutečnit premiéra Černé komedie. Toto představení se až do odvolání ruší. Všichni diváci, kteří mají rezervace či již zakoupené vstupenky na jakýkoliv termín Černé komedie, mohou přijít do divadla na náhradní představení, nebo je vrátit v místě zakoupení lístků. K tomuto naleznete další informace na webu JD.

V pátek 23. prosince neproběhne ani od 18 hodin v Jihočeském divadle Vánoční koncert.

Děkujeme všem divákům za pochopení.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů