Novoroční přání divákům Jihočeského divadla

Tweetněte nás!
Mgr. Jiří Šesták, ředitel JD

Vážení a milí diváci,

rád bych využil možnosti, kterou přináší konec roku, popřál vám hezké vánoční svátky a aby vám rok příští přinesl méně starostí a pevné zdraví. A aby mezi příjemné chvíle patřily i ty okamžiky, které strávíte s Jihočeským divadlem, s představeními všech čtyř souborů, či jednotlivě. 

Věřím, že je nač se těšit. Tramvaj do stanice Touha Tennesseeho Williamse, hudební komedie Škola základ života, muzikál Hello Dolly!, Verdiho Rigoletto, nebo velký baletní opus Romeo a Julie či pohádkové vyprávění loutkohry Aladinova kouzelná lampa jsou jistě lákavou nabídkou pro druhou polovinu letošní sezony. Sezony, která navazuje na velké události v historii Jihočeského divadla, které se mohlo v minulém roce potkat a spolupracovat s takovými osobnostmi jako je Jiří Menzel, David Radok, Jiří Kylián, José Cura a další. 

Jsme velmi hrdí na divadelní události, které z Jihočeského divadla vytvářejí jednu z předních českých regionálních scén, jejíž produkce upoutává pozornost odborné veřejnosti, zahraničních hostů a získává i vavříny na různých festivalech a divadelních přehlídkách. Píšeme spolu s vámi, našimi milými a věrnými diváky, velmi důležitou část historie Jihočeského divadla. Přejme si, aby toto nadmíru příznivé období vydrželo co nejdéle, přes všechny peripetie hospodářské krize a jiných složitostí doby, a abychom si jednou mohli říci, že jsme byli při tom. Neboť není to samozřejmé, lehce dosažitelné a lehce udržitelné.
 

Přeji vám krásný vánoční čas a spokojenost s celým příštím rokem. V rodině, v práci a ve vašem Jihočeském divadle.

Jiří Šesták


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů