Hudebně veselý začátek roku 2012

Tweetněte nás!
Don Pasquale

Začátek roku 2012 bude v Jihočeském divadle ve znamení hudby a veselí. O tom svědčí již první inscenace v novém roce, kterou je nejnovější operní představení JD Don Pasquale. Tuto belcantovou komedii o tom, jak napálit ženitbychtivého starého mládence, hrajeme ve čtvrtek 5., 12. a v sobotu 21. ledna, dále také ve středu 1. a 22. února 2012 v JD. Vstupenky si můžete rezervovat ZDE.

Hledám děvče na boogie woogie

V pátek 6. ledna pokračujeme hudební crazy komedií Hledám děvče na boogie woogie v režii Dagmar Hlubkové. Neodolatelně komické příhody svérázných prvorepublikových figurek (v hlavních rolích Josef Průdek a Dagmar Volfová) v hotelu U Veselého kamzíka můžete v Jihočeském divadle zhlédnout také v sobotu 14. ledna a ve čtvrtek 23. února 2012 v JD. Online rezervace ZDE.

Mam´zelle Nitouche

První lednový týden završí soubor opery JD divácky oblíbenou operetou Mam´zelle Nitouche v režii Jany Kališové. V titulné roli uvidíte a uslyšíte Ivu Hošpesovou. Do Jihočeského divadla vás zveme v sobotní termíny 7. ledna a 25. února 2012. Vstupenky ZDE.

Komedianti

Poněkud méně veselou inscenací, zato však hudebně výjimečnou, je opera R. Leoncavalla Komedianti v hudebním nastudování Maria De Rose a v režii Josefa Průdka. Úchvatné představení plné emocí můžete v DK Metropol zhlédnout v pondělí 23. ledna a v pátek 24. února 2012. Více informací a rezervace ZDE.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů