Slaměná židle posledního března v Jihočeském divadle naposledy

Tweetněte nás!
Slaměná židle

Vážení diváci, v sobotu 31.3. od 19 hodin máte poslední možnost v Jihočeském divadle zhlédnout unikátní hru s podtitulem "ostrovní poetické drama" SLAMĚNÁ ŽIDLE. Poslední vstupenky můžete online rezervovat ZDE.

Slaměná židle

Ve Slaměné židli doslova exceluje dlouhodobá hvězda činohry JD Daniela Bambasová, která hraje Ráchel, pro níž je ostrov, na němž se příběh odehrává, doslova vězením. V její osamělosti je jí novou přítelkyní mladá Isabella, manželka pastora Anease (Pavel Oubram), kterou představuje hostující Markéta Frösslová. Jako ostrovanku Oonu uvidíte Bibianu Šimonovou. Režie se ujal Adam Rut.

Slaměná židle

Z vašich ohlasů ke Slaměné židli:

Slaměná židle

Nádherný zážitek! Představení Slaměná židle můžu jen doporučit! Strhující výkon paní Bambasové, jednoduchá, ale působivá scéna, příjemná hudba. Určitě bych Slaměnou židli chtěla vidět ještě jednou. Eliška

Po Petrolejových lampách další vrchol činoherní sezony! Inu,divadlo žije!! Bravo,bravissimo podruhé!!! Kočka

Že je paní Bambasová skvělá herečka, jsem věděla už dávno. A že je to TAK SKVĚLÁ herečka jsem se opět přesvědčila na představení Slaměná židle. To byl koncert, nádhera, bomba, neskutečně emotivní, silné, všem jsem věřila každé slovo. Díky za skvělý zážitek. Danča H.

Slaměná židle
Slaměná židle

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů