Točna plná hvězd!

Tweetněte nás!

Komedianti - obnovená premiéra před Otáčivým hledištěm.
I v letošní sezóně se můžete přijít potěšit jedinečným hudebním zážitkem s José Curou a WeiLongem Taem před Otáčivým hledištěm v Českém Krumlově, kteří se představí jako principál komediantů Canio v opeře Komedianti. 

„Příběh Komediantů je ryze „pravdivý“, tj.naturalistický: divadlo na divadle, láska a nenávist, intriky a dvě vraždy ze žárlivosti. Leoncavallova hudba všechny tyto dramatické konflikty maximálně zdůrazňuje. Akcentuje širokou škálu kontrastů mezi scénami vybuchující vášně a scénami milostné lyriky. Dílu skladatel předesílá Prolog, programové vyznání verismu v tónech, kde se zpívá o tom, že je třeba nahlédnout pod masku a vidět skutečný život, skutečnou tvář života, vero – pravdu…“

Operní drama ze života kočovních herců, ve kterém se stírá hranice mezi hrou na jevišti a skutečným životem, uvedeme od 29. června do 2. července, kdy roli Cania ztvární čínský tenorista WeiLong Tao, držitel ceny Thálie. (rezervace vstupenek ZDE). 

Koncem léta - od 24. do 26. srpna – se před krumlovskou točnu v roli Cania opět navrátí slavný argentinský tenorista José CURA. (rezervace vstupenek ZDE).


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů