Příběh ze Sherwoodského lesa před Otáčivým hledištěm

Tweetněte nás!
Robin Hood / Dana Verzichová, Ondřej Veselý

Nesmrtelná legenda o Robinu Hoodovi zakončí svou 75. reprízou činoherní sezónu před Otáčivým hledištěm v Českém Krumlově.
Jedinečné prostory Otáčivého hlediště navodí neopakovatelnou atmosféru Sherwoodského lesa. Scéna s živými koňmi, šermířskými souboji či lukostřelbou Vás zavede do posledního desetiletí dvanáctého století a vyjeví příběh z doby, kdy bylo těžké dovolat se práva a spravedlnosti. O Robinu Hoodovi bylo řečeno již mnoho, ať už byl skutečnou osobou anglické historie lordem Robertem z Huntingtonu, dvořanem krále Richarda, či pouze výplodem lidské fantazie. Neváhejte a přijďte se podívat na romantický příběh z dob krále Richarda Lví Srdce, jenž je naplněn láskou, věrností a ctí z dílny dvojice autorů Martin Glaser, Olga Šubrtová, který  uvedeme před Otáčivým hledištěm v Českém Krumlově naposledy od 14. do 22. srpna a poté od 27. srpna do 2. září 2012. (rezervace vstupenek ZDE). 

V titulní roli se opět představí miláček především ženské části publika Ondřej Veselý. V roli Mariany Dana Verzichová. V dalších rolích se můžete těšit na Ondřeje Volejníka, Taťánu Kupcovou, Tomáše Drápelu, Zdeňka Kupku, Teresu Brannou a další. 


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů