Pěvecký workshop s Mariem De Rose

Tweetněte nás!

Ve dnech 14. - 20. června 2013 se v Jihočeském divadle uskuteční první pěvecký workshop "La parola teatrale" vedený generálním hudebním ředitelem Jihočeského divadla Mariem De Rose. Kurz je určen jak začínajícím, tak zkušeným operním pěvcům, kteří chtějí prohloubit spojitosti mezi hudebním frázováním, textem libreta a instrumentací zejména v italských operních dílech. Workshop se zaměřuje na získání dovednosti vytvářet komplexní charakter operní postavy, založené nejen na vokálním projevu. Završením mistrovského kurzu bude veřejný koncert jeho účastníků za doprovodu orchestru opery Jihočeského divadla.

Přihlášky společně s životopisem a svou zvukovou nahrávkou zasílejtedo 15. dubna 2013 e-mailem  na e-mailovou adresu opera@jihoceskedivadlo.cz, nebo poštou na adresu Jihočeské divadlo, tajemnice opery, Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice. Z došlých přihlášek bude na základě zaslaného životopisu a zvukové nahrávky vybráno 10 účastníků kurzu.

Pěvecký repertoár účastníků workshopu by měl být volen s přihlédnutím k těmto operním titulům: Otello, La Traviata, Síla osudu, Rigoletto, Komedianti, Tosca, Lazebník sevillský, Don Giovanni. Poplatek za kurz činí 500 Kč. Jihočeské divadlo může zájemcům zajistit ubytování v cenové relaci 220 - 350 Kč / noc. Pro více informací kontaktujte tajemnici opery JD Blanku Zahradníkovou - telefonicky na čísle (+420) 386 711 245, e-mailem na opera@jihoceskedivadlo.cz.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů