Benefice na podporu zaplavených oblastí

Tweetněte nás!

Události posledních dvou týdnů související s povodněmi nenechávají klidnými ani zaměstnance Jihočeského divadla. Snad právě proto, že sami v roce 2002 na vlastní kůži zažili, jak ničivým živlem dovede voda být. Letos naštěstí povodňová vlna Jihočeské divadlo nezasáhla, jiní jsou na tom ale hůř. A právě jim jsme se rozhodli pomoci formou „divadelníkům“ nejbližší – realizací benefičního představení na podporu zaplavených oblastí.

Mimořádné benefiční představení muzikálu Divotvorný hrnec před Otáčivým hledištěm v Českém Krumlově je plánováno na neděli 23. 6. 2013 od 16:00 hodin. Jedinečné je tím, že jej Jihočeské divadlo před „točnou“ uvede nad rámec programu letní sezóny a navíc před samotnou premiérou tohoto titulu, která se uskuteční až 26. 6. 2013. Díky vstřícnosti zástupců Českého Krumlova a organizátorů Slavností pětilisté růže bude toto představení operativně zařazeno do oficiálního programu slavností, na jejich závěr. Výtěžek z této akce bude předán kompetentním zástupcům oblastí postižených letošními povodněmi a přirozeně poslouží k jejich obnově.

Divotvorný hrnec plný zlata, který plní tři přání, plnokrevné postavy v čele s třeboňským vodníkem Čochtanem v báječně rozehraných komediálních situacích, jež spojují melodické písně Burtona Lanea… „Tam za tou duhou“, „Ten, kdo nemá rád“ či „Není-li tu ta“ – to jsou světové evergreeny tohoto muzikálu, na které se - v podání pěvců a herců Jihočeského divadla – můžete těšit. Vstupenky na benefiční představení jsou v prodeji od středy 12. 6. a je možné si je zakoupit v pokladně Jihočeského divadla v Českých Budějovicích či na pokladně u zámecké zahrady v Českém Krumlově. Zájemci mohou využít také rezervace prostřednictvím internetových stránek www.otacivehlediste.cz, www.jihoceskedivadlo.cz nebo www.cbsystem.cz. Základní cena vstupenky činí 300 Kč, dle uvážení však mohou zájemci přispět i částkou vyšší.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů