Činoherní srpen před „otáčkem“!

Tweetněte nás!

Činoherní premiéra lidové komedie Král duchů a Třeštil aneb Jak zkrotit nelidu je již úspěšně za námi a proto vám nyní v krátkosti nabídneme, na co se před Otáčivým hledištěm v Českém Krumlově z činoherního repertoáru můžete těšit dále.

Ve znamení činohry bude celý srpen. Jako první se Vám v zámeckém parku představí komedie z dílny dvojice Martin Glaser, Olga Šubrtová Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), a to od 6. do 17. srpna (rezervace vstupenek ZDE). V této české komedii o záletném králi Jindřichovi, jeho šesti ženách, zrádném rádci a královu dvojníkovi, který způsobil neuvěřitelné věci, se v hlavní dvojroli představí všem jistě známý Oldřich Vízner.

Po polovině srpna se z královské Anglie 16. století přesuneme o další dvě století zpět do italské Florencie. V této době se totiž odehrává divácky velice oblíbená komedie o lásce, žárlivosti, intrikánech a napálených Dekameron od renesančního básníka Giovanniho Boccaccia v dramatizaci Martin Glasera a Olgy Šubrtové. Slavné dílo uvádíme od 21. srpna až do 7. září (rezervace vstupenek ZDE).


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů