Jihočeský divadelní festival SONDA!

Tweetněte nás!

Po loňském úspěšném prvním ročníku jsme pro své diváky a další divadelní příznivce opět připravili festival SONDA aneb výběr toho nejlepšího z uplynulé sezóny. Během jediného týdne od 29. 4. do 4. 5. Vám nabídneme rozmanité činoherní kousky, kouzelnou rodinnou operu, divadelní studii strachu, talkshow a festival završí očekávaná premiéra baletní pohádky na špičkách. Celý festival letos poprvé zahájí slavnostní večer plný hvězd při příležitosti předávání cen Jihočeské Thálie.

Program bude skutečně pestrý. Milovníci činohry se mohou těšit na absurdní drama Pokoušení o boji s nesmyslnými mechanismy totalitní moci i s pokušením, na dokumentární drama Elity o životě agentů STB a jejich spolupracovníků, či na žhavou novinku Rybí krev. Operní soubor společně s Malým divadlem nabídne všem malým i velkým divákům kouzelný příběh o malém Kominíčkovi a pro ty, kteří se rádi bojí, bude připraven příběh o Tom, co žije pod tvojí postelí. Malé divadlo samozřejmě nezapomíná ani na své nejmenší diváky, a pro ty si nachystalo dobrodružné vyprávění O Palečkovi. Rozhlasový moderátor Pavel Pláteník spolu se sólistou Příbramského divadla Karlem Krautgartnerem Vám v rámci talkshow Kupé Na Půdě představí dva vzácné hosty, a těm, kteří by se chtěli aktivně podílet na tvorbě příběhu, nabízíme participační divadlo GAME. A protože krásných pohádek není nikdy dost, o závěr festivalu se postará baletní soubor Jihočeského divadla, který ve spolupráci se členy Bohemia Baletu a talentovanými studenty Taneční konzervatoře hl. města Prahy představí svoji novinku Šípková Růženka.

Zvýhodněné vstupenky pro dva
Při koupi 2 vstupenek na 2 představení za plnou cenu od nás dostanete zdarma 2 čestné vstupenky na slavnostní galavečer Jihočeské Thálie 29. 4. 2019 v Jihočeském divadle! 


Z této nabídky si vybere zkrátka každý. Vstupenky na všechna představení jsou již v prodeji, tak s nákupem neotálejte. 


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů