Z médií
Kudyznudy.cz
18. 7. 2018
Divadelní noviny
18. 7. 2018
Novinky.cz
17. 7. 2018
Ostravan.cz
17. 7. 2018
Rozhlas.cz
14. 7. 2018
Jiznicechy.cz
13. 7. 2018
Právo
16. 7. 2018
Deník
16. 7. 2018
Divadlo.cz
11. 7. 2018
Divadlo.cz
11. 7. 2018
24zpravy.com
idnes.cz
11. 7. 2018
Právo
10. 7. 2018
MF dnes
10. 7. 2018
Haló noviny
10. 7. 2018
starší >>
Z vašich ohlasů
Vložte ohlas

Rusalka, 11. 7. 2018

Vážený pane Studený, vážený pane Řihoute,
zdravím Vás oba z Prahy. Dovoluji si velmi srdečně poděkovat za možnost díky Vám navštívit včera večer představení opery Rusalka na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Přestože počasí slibovalo zlobení, nakonec vše dobře dopadlo, jen ke konci nepatrné mrholení, což všichni účinkující zvládli bravurně. Byli jsme s manželkou skutečně velmi potěšeni, prostor pro toto téma sugestivní, a zpěváci i orchestr byli vynikající. Vzpomněl jsem si na svou poslední návštěvu u Vás v divadle letos na jaře, kdy jsem hovořil o svém prvním setkání se zpěváky Simonem Keenlysidem a Štefanem Kocánem v Praze ve Smetanově síni. To jsem nečekal, že Štefan Kocán vezme roli vodníka. Bravo, byl skutečně výborný; ovšem Rusalka ani všichni další zpěváci za ním nezaostávali, krásné a velké hlasy. Tanečníci i koník byli též skvělí; prostě celé představení nám udělalo velkou radost :-).
Ještě jednou velmi děkuji a přeji další úspěšná letní představení.
Se srdečným pozdravem
Jiří Petr

Ztracený svět, 11. 7. 2018

O víkenu jsme navštívili představení Ztracený svět. Bylo to naprosto fantastické !!! Není nic co by se dalo vytknout. Bylo to perfektní jak technicky tak choreograficky. Hudba výborná. Děj i scéna byly dávkovány tak, že udržel pozornost i 4letý syn. Mockrát děkujeme všem, kdo se na představení podíleli za užasný zážitek !!!

Jiří

Dekameron, 9. 7. 2018

Představení bylo vtipné, herci skvělí, počasí jsme si taky objednali dobré...prostě skvělý kulturní zážitek...děkujeme a těšíme se na příští rok.
 

Veronika

Dekameron, 9. 7. 2018

Bylo to moc hezké. Děkujeme.

Diana Kociánová

Ztracený svět, 9. 7. 2018

Představení bylo nádherné jako vše v Krumlově. Děkujeme

Ivana Hauserová

Ztracený svět, 9. 7. 2018

Práve ideme z predstavenia, všetko na vysokej úrovni, dobrá hudba, vtipna vyprava aj scenar, a herci, jednoducho profesionáli, svoje úlohy napriek dažďu a mokrote zvládli na výbornú. Lepšie to na Android v autobuse popísať neviem. Max. Spokojnosť.

Mat

Dekameron, 3. 7. 2018

Včerejší Dekameron klasicky báječný. Jako každoročně mě otáčko nadchlo a už se těším na příští rok. Všichni byli skvělí.
 

Lenka Pravdová

Koncert baletní školy , 2. 7. 2018

Představení bylo opět krásné a letos i velmi výpravné. Děkujme dětem i panu profesorovi za trpělivost s přípravou a s dětmi a za nádherný zážitek. 
 

Markéta Davidová

Dracula, 29. 6. 2018

Úžasné představení, jedno z nejlepších, které jsme na točně viděli!

Žáčkovi

Saturnin, 26. 6. 2018

Hlásím se do fan klubu diváků tohoto představení. Již navození atmosféry v divadelní kavárničce s mísami koblih... Jaké zklamání, nikdo neházel. Skvělá živá muzika, úžasná teta Kateřina, Saturnin i "pan Srnka". Nemám ráda srovnání divadla a filmu, ale zde se neubráním: "Budějičáci" se daleko lépe trefili do nálady i humoru knižní předlohy. Milé pohlazení. 90 %

Johanka, i-divadlo.cz

Archa naděje, 26. 6. 2018

Jsem šťastná, že jsem stihla derniéru a moc mne mrzí, že tato hra v ČB končí. Přední scény by se mohly učit, jak se dělá velké divadlo na malém městě. 90 %

Johanka, i-divadlo.cz

Dracula, 26. 6. 2018

Hezké představení zapadající do atmosféry divadla pod otevřeným nebem. Dobré výkony (a jako vždy úžasná Daniela Bambasová), nádherné kostýmy i hudba. Pěkný večer pro všechny generace. 80 %

Johanka, i-divadlo.cz

Ztracený svět, 26. 6. 2018

Ztracený svět 25. 6. 2018
Dnes jsme se žáky 6.A,B,C ZŠ T. Sviny navštívili dopolední školní představení a nejde nenapsat pochvalný ohlas. Děti byly přímo uchvácené, obdivovaly výkony herců, důmyslné loutky i dekorace, nádherné kostýmy... Současného žáka ve věku cca 12 není lehké zaujmout, natož nadchnout. Tomuto představení se to ale povedlo - veliký dík všem, kdo se o to zasloužili. Musím dodat, že stejně jako děti byl nadšený i jejich pedagogický doprovod.
 

Hana Halešová

Ztracený svět, 26. 6. 2018

Ztracený svět je dobrodružství pro malé i velké. Pamatuji si ho z „abíčka“, kde jsem vždy netrpělivě hltal jeho komixové vydání. V dospělosti jsem zas toužil cestovat na stolové hory ve Venezuele v touze vidět živé veleještěry. Přání mi nakonec vyplnilo Jihočeské divadlo v Českém Krumlově. Ty loutky jsou naprosto jedinečné! Chtěl bych být jejich vodičem. Napínavý příběh podtrhuje krásná hudba, kostýmy a herecké výkony. Děkuji.

Pavel Vávra

Ztracený svět, 25. 6. 2018

Ztracený svět byl úžasný. Vše - herci ,režie, choreografie bylo vynikající . A ty loutky - no prostě neuvěřitelné ! Scéna , kdy je na louce 9 veleještěrů byla unikátní a s jedinečnou choreografií, klobouk dolů i před vodiči těchto loutek. Příběhu nechyběl ani humor a děti byly prostě nadšené. Moc děkuji za nádherný zážitek

Helena Umancová
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    Kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 78 + 106 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů