Z médií
Českokrumlovský týden
17. 7. 2019
Českobudějovický deník
16. 7. 2019
Tanecnimagazin.cz
16. 7. 2019
Zakulturou.cz
16. 7. 2019
Týden
15. 7. 2019
Mistnikultura.cz
15. 7. 2019
Aktualne.cz
15. 7. 2019
Scéna.cz
15. 7. 2019
Lidové noviny
13. 7. 2019
Havlíčkobrodský deník
13. 7. 2019
E-vsudybyl.cz
13. 7. 2019
Deník.cz
12. 7. 2019
Právo
11. 7. 2019
Deník
11. 7. 2019
Deník
10. 7. 2019
starší >>
Z vašich ohlasů
Vložte ohlas

Ztracený svět, 18. 7. 2019

Z představení jsme byli nadšeni i přes to, že jsme trošku zmokli. Nádherný zážitek pro děti i pro dospělé. Doporučuji!
KU RU PI!

Honza

Letní divadelní dílny 2019, 17. 7. 2019

Chtěla bych poděkovat za příměstský tábor z minulého týdne. Pro syna to byl první tábor, ze kterého má pozitivní dojmy. Z tábora byl nadšený a opravdu si ho užil. A už ode mě chtěl, abych ho přihlásila na příští rok. Musím říct, že na to, kolik bylo dětem let, tak vystoupení bylo pěkné a vtipné. A co všechno děti stihly vyrobit... Tak, prosím, vyřiďte mé poděkování a budeme se těšit na příští rok. Přeji pěkný den Maršíková.

Maršíková

_Dracula, 16. 7. 2019

Bylo to úžasné, krásný zážitek. Jen jsem si myslela, že herci mají mikrofony. Zvuky jako štěkot psů, poplašné zařízení auta, přestavování kulis, hodně divadelní prožitek ruší. Kdo špatně slyší, tak někdy asi neslyšel. I přesto nádhera.

Vykoukalová

_Dracula, 12. 7. 2019

Jestli mohu něco říct tak jen to že to bylo to nejúchvatnější představení co jsem kdy viděla. Mělo to snad všechno co má správná hra tohoto typu co by měla mít. Napětí, trocha děsu, romance atd. A Herci byli výborní. Velice mě uchvátilo použití mlhy, světel a krásných kostýmů. Líbilo se mi časté měnění scény namísto zdlouhavých a nudných scén. Zkrátka této hře bych dala plný počet hvězdiček. Byl to nezapomenutelný zážitek.
 

Ema

Dekameron, 11. 7. 2019

 

Dekameron, 10.07.2019 - fantasticka hra, skvely humor, neskutecna atmosfera. Opravdu jedinecny zazitek! Dekujeme za nepopsatelny zazitek a emoce!
 

Olga

_Dracula, 8. 7. 2019

Opět skvělá podívaná dua M. Glasera a O. Šubrtové, kteří mají prostě Krumlovskou točnu v krvi. Děkujeme ansamblu JČD za nádherný večer. 95 %

Miysak, i-divadlo.cz

Divotvorný hrnec, 21. 6. 2019

Dobrý den, každý rok se stane, že navštívíme s manželkou otáčivé hlediště v Č.Krumlově. Letos jsem si myslel, že z finančních důvodů to asi nebude. Ale když jsem slyšel v rádiu, že Otáčivé hlediště začíná svou sezonu Divotvorným hrncem tak jsem začal počítat. A nakonec jsem se rozhodnul, že bez mála tu desetinu ze svého důchodu si ukrojím a podívali jsme se na internet a opravdu jsme našli snad dvě poslední místa, která byla vedle sebe. A tak jsme opravdu 12.6. usedli na naší oblíbenou scénu. Pro mě to byl opravdu neuvěřitelný zážitek jelikož jsem jako dítě poslouchal Čochtana a ty neuvěřitelně krásné melodie s nádhernými texty poslouchal jako malý kluk ještě na těch tvrdých deskách. Říkal jsem jim ,,ty kamenné desky". Tehdy v podání nenapodobitelného Jana Wericha. A tak jsem byl zvědavý jak se s tímto kusem zhostí herci našeho Jihočeského divadla. A opravdu to bylo nádherné a já jak jsem v pokročilém věku tak jsem snad celý průběh musel skrývat slzy dojetí. Ještě jednou děkuji.

Karel Žahour

20. 6. 2019

Tak dnes to bohužel nevyšlo, Drákula byl zrušen kvůli dešti, čtyři roky po sobě jsme měli štěstí, ale dnes 340km naprázdno. Pršelo totálně, až do Humpolce. Jsme z H.  Brodu, tak nevím jestli to zkusit letos ještě jednou.. Škoda.

Sláva

Camp Q, 17. 6. 2019

Skvělé vidět všechno tak zblízka. Ale zároveň to odhalovalo umělost celého tvaru. Nicméně je to skvělý pokus zkusit udělat divadlo jinak. 70 %

Kuba_r, i-divadlo.cz

Camp Q, 14. 6. 2019

Inscenátorský sen, který vyšel. 90 %

Bedrich.spesny, i-divadlo.cz

Divotvorný hrnec, 13. 6. 2019

Tak zase po roce u vas, mile otacko. Na nejmilejsi kousek, ktery jsme u vas za ta leta videli. Tentokrat jiz podruhe, myslim, ze poprve to bylo pred peti lety s Ondrejem Veselym v hlavni roli. Pocasi krasne, hostesky usmivajici se, jasmin vonavy az k opojeni, barevne kostymy, co je miluju, prtata, co skotaci po loukach a kazdyho jednoho bych si chtela vzit domu, a pak samozrejme vykony vsech ucinkujicich - opet nezapomenutelny vecer. Martin Hruska - milacek divaku, charisma bijici na dalku, perfektni vyslovnost, sila hlasu, melodicnost... a Miloslav Vesely - ani o tech par let starsi neztratil nic oproti puvodni verzi, kterou jsem u vas videla. Miluju ho! Zuzana Benesova, ac jsem dosud neznala, krasne vyzpivana, usmevava, lehce uveritelna a prekrasna. A pak Jan Kriz - sympatak jak v Kalichu, tak tady v tech modrych dzinach, s hlasem jak zvon. Ale, ve vsi ucte, stin Ondreje Veseleho bohuzel neprekrocil. Dekujeme! Vratime se zas!

Sarka

Camp Q, 10. 6. 2019

Unikátní divadelní projekt s detailně promyšlenou koncepcí a realizací. Jeho největší devízou je ovšem fakt, že se nehraje a neinscenuje pouze na efekt. Pod hravým a zábavným hávem silně rezonuje aktuální celospolečenská situace, přičemž je divák konfrontován s různorodými lidskými charaktery, jejichž prostřednictvím tvůrci nenásilnou formou poukazují na věci, vůči kterým bychom neměli zůstávat neteční. Interakce mezi hercem a divákem je příjemným zpestřením a překvapivě vůbec nestresuje. Šest hodin v tomto adaptačním táboře uteče jak nic. Doporučuji zůstat až do samého závěru, který přináší více než výmluvnou tečku. 85 %

Jiří Landa, i-divadlo.cz

Camp Q, 10. 6. 2019

Intergalaktické setkání bytostí, které nás prostřednictvím velmi originální divadelní formy a promyšlené, do detailu propracované koncepce celé inscenace nechá zamyslet se nad našimi lidskými egy a společenskými postoji. Nebývale silný divácký zážitek a pro mě jednoznačná událost sezony. 100 %

Helena Grégrová, i-divadlo.cz

Camp Q, 10. 6. 2019

Nepopsatelně bohatý zážitek. Projekt s takovým rozsahem, že lze jen těžko uvěřit, jak se vše povedlo. Východiska žánru science-fiction umožňují tvůrcům vyjádřit se k mnoha problémům dnešní globální společnosti a poukázat na jejich nejednoznačnost. Najdete zde vše, co si jen od dramatu můžete přát - vybrat si z tak našlápnutého menu je téměř nemožné. I přes šestihodinové trvání bych si přála, aby inscenace pokračovala dál a dál. Nasazení všech herců (a vlastně určitě i další spousty lidí kolem) je obdivuhodné a já tleskám. 100 %

Pavla Haflantová, i-divadlo.cz

Camp Q, 10. 6. 2019

Camp Q je pro me divadelní skvelost této sezóny! Interakce s herci je vedena nenásilnou formou, a tak na ni ihned přistoupite. Viděla jsem jednu z veřejných generálních zkoušek a již několikátý den přemýšlím nad jednotlivými zapletkami. Nejsilnější okamžik byl, když me jedna z postav (ve vypjatem okamžiku) oslovila mým jménem, byť jsme se na samotném začátku představili jen letmo a poté jsem ji 5 hodin neviděla. Takových propracovaných detailů lze najít celou řadu, díky nimž je vytvořena skvělá atmosféra! Zkrátka noc v Campu s ?mimo? společností je skvělým zazitkem a já za nej dekuju všem! 90 %

Katerina.volankova, i-divadlo.cz
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    Kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 5105 + 9 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů