Z médií
Týden.cz
15. 1, 2018
Novinky.cz
15. 1. 2018
www.operaplus.cz
13. 1. 2018
MF dnes
13. 1. 2018
TV Jéčko
13. 1. 2018
www.rozhlas.cz
12. 1. 2018
Deník
9. 1. 2018
www.rozhlas.cz
7. 1. 2018 / 15 minuta
MF dnes
6. 1. 2018
www.ceskatelevize.cz
6. 1. 2018
www.rozhlas.cz
záznam Novoroční koncertu 1. 1. 2018
www.rozhlas.cz
5. 1. 2018
zakulturou.cz
5. 1. 2018
Deník
3. 1. 2018
českobudějovický.deník.cz
2. 1. 2017
starší >>
Z vašich ohlasů
Vložte ohlas

Zavolejte Jeevese, 16. 1. 2018

Dnes jsme byli na úžasném díle Zavolejte Jeevese...musím říct, že se mi naprosto tajil dech nad dokonalým výkonem všech herců...především tedy nad výkonem pana Jirky Suchého... nedá se to popsat jinak než brilantní a skvostné.. Děkuji za překrásný zážitek, na který budu dlouho vzpomínat
Martina Trnovcová

Archa naděje, 10. 1. 2018

Dobrý den, včera (9.1.2018) jsem byla s dcerou na představení Archa naděje - bylo fantastické! Ještě teď se nám tají dech! Děkujeme.
Kateřina Beritová

Kronikáři, 8. 1. 2018

do Jihočeského divadla na muzikál?...neprohloupíte!...moc jsme se bavili!...a ta krásná orchestrální hudba, prostě zážitek...jo najdou se chybičky (doufáme, že herečka, která upadla při tančení ve výškách, je v pořádku)..kdo se ale nechá strhnout příběhem, dokonalost nehledá...děkujeme!  
Pavel Lyčka

Kalifornská mlha, 8. 1. 2018

Děkujeme za zdařilé představení. Příběh nás napínal a bavil až do konce.  
Kateřina

Divadelní dílny do škol, 8. 1. 2018

18. prosince 2017 šesťáci ze ZŠ Borovany zavítali do Jihočeského divadla na interaktivní prohlídku a velmi vydařenou divadelní dílnu „Nadabuj svůj animák“, během které si vyzkoušeli práci herců při ztvárňování scénky podle nahraných zvuků a zároveň dotvářeli jednoduché dialogy. Také si nadabovali scénku z animovaného filmu Asterix a Obelix. Jejich úkolem bylo kromě dialogů vytvořit hlavně všechny zvuky a ruchy, které se ve scéně objevily. Fantazii se meze nekladly a všichni se celé dopoledne bavili. Kromě zážitků si děti odvezli nahrávku jejich úspěšné dabérské práce a videa s jejich hereckými kousky. Velký dík patří průvodcům celého dopoledne - Stáně Drápelové, Vendule Kecové, Petrovi Hubíkovi a Františku Řihoutovi. A jak celý výlet hodnotili naši žáci... „Mně se nejvíc líbilo dabování. Nejlepší bylo, jak jsme s Vendulou hráli divadlo. Průvodci byli super a srandovní.“ „Nejvíc mě pobavilo dabování. Všechno měli krásně provedené. Plnění úkolů ve skupinách mě sice moc nebavilo, ale i tak jsem si celý den náramně užila.“ „Bylo to docela hezké. Mohlo by být více času na plnění úkolů a hlavně pak i na otázky, co jsme nevěděli.“ „Moc se mi líbilo dabování scénky. Je docela zvláštní potom sama sebe poslouchat, jak mluvím. Určitě doporučuji si něco podobného zkusit.“ Za ZŠ Borovany, Hana Jandová  
Hana Jandová

Kráska a zvíře, 5. 1. 2018

Byla jsem na premiéře baletního představení kráska a zvíře, moc se mi to líbilo. Myslím si, že otec krásky skvěle zapadl do představení, těžko by ho mohl nahradit mladší. Každý má svůj názor a jelikož žijeme v demokratické zemi, tak ho může i beztrestně vyslovit. Ale já osobně s těmi negativními komentáři zde nesouhlasím. Představení se mi natolik líbilo, že na něj jdu ještě jednou. Přeji mnoho úspěchů do dalších dnu, měsíců a let..  
Simona

Kalifornská mlha, 4. 1. 2018

Kalifornská mlha.Premiéra. Zajímavá hra, která udrží diváky v napětí a zároveň pobaví.Paní Bambasová ovládla (jako ostatně vždy )jeviště s mladistvou energii a na konci přišly i slzy dojeti.Každá její role je sázka na jistotu a každá nečím překvapí.A s panem Šplíchalem nám připravili krásný divadelni zážitek. Děkujeme.  
Liba Kuklová

Živý obraz, 2. 1. 2018

Živý obraz, 27.12. Petr Zelenka opět nezklamal. Dobře zvolené téma, rodina a sociální rozdíly, okořeněné černým humorem. Podtrhuji skvělé výkony herců, děkujeme a doporučujeme všem.  
D. Kubů

2. 1. 2018

Strašná kravina.  
Igor

Mikádo, 2. 1. 2018

Navštívili jsme toto představení na Silvestra jako zahájení oslav konce roku. Výrok, "Za svých 84 let jsem větší blbost neviděla", paní, která seděla za námi a faktu, že o přestávce odešel nemalý počet diváků, mluví za vše.
Klára M.

Živý obraz, 27. 12. 2017

Hra Živý obraz není o uprchlících. Občansko-filosofická úvaha pana Volného patří do jiného webového prostoru. Zde prosím reagujte na to, co jste viděli a slyšeli na jevišti Jihočeského divadla.  
Petr Zelenka

Kati, 21. 12. 2017

Dobrý den, chtěla bych i já  poděkovat za úžasný  divadelní zážitek  Kati. I když je čas předvánoční, kvalita M. Mc. Donagha byla silnější. Krásné a silné téma, který si každý z nám musí nést domů a přemýšlet. Se stejnou intenzitou vzpomínám i na provedení  představení Krásky z Leenane, Mrzáka Inishmaanského, Děkuji všem za úžasný zážitek a přimlouvám se  za opakování všech těchto černých komedií.
Markéta Filoušová

Živý obraz, 19. 12. 2017

Dobrý den, myslím, že u nás není strach z toho přijmout pár uprchlíků, ale z důsledků stavu světa, kde jsou války, hladomory, sucho. Ve světě jsou z uvedených důvodů miliony migrantů,- jak praví i zpráva OSN. A co s tím, když se dají a dávají všichni na pochod. Koho přijmete a koho vyřadíte, a jak chcete zajistit  v tomto směru spravedlnost a někomu říci ty půjdeš k nám a ty budeš doma. Už teď je v některých oblastech přebytek mladých žen a množství opuštěných dětí jako důsledek odchodu mladých mužů. A někteří chtějí prostě za lepším, za tím nadbytkem, který vidí v Evropě. Nemají vodu a na mobilu vidí, jak u nás teče i v OC. To je také pochopitelné, od nás lidé také odcházejí za lepším. A co se týče nás  - chceme připustit změnu našeho světa a jaká by byla? Víte to ? A vy pořád mluvíte o "naší české fobii". Nejde o pár uprchlíků, ale o stav světa. Možná by to vyspělý svět zvládl - ale musel by to dělat místo vývoje zbraní a rozmařilého plýtvání. Ale to se nestane. A tak budete chtít troškařit. 
M. Volný

Dítě a kouzla, 19. 12. 2017

Fantastický kousek. Vtip, kouzla, scéna, světla, zpěv, interakce. Obrovsky pobavilo i okouzlilo celou rodinu.
Jaroslav

Kráska a zvíře, 18. 12. 2017

Skvělé představení, děkujeme!
MP
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    Kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 87 + 31 je:
© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice