NOVINKA! MojeABO

Sestavte si své předplatné rychle a pohodlně prostřednictvím rezervačního systému on-line.

Předplatné je v prodeji od srpna 2018 a je novinkou v řadě abonmá Jihočeského divadla. Vybírat můžete ze všech představení Jihočeského divadla, která jsou aktuálně v prodeji. Výběr titulů, termínů i míst je čistě na Vás, jedinou podmínkou je výběr 4 různých představení po 1 vstupence, které jsou označené v online programu Jihočeského divadla tlačítkem MOJE ABO. Maximální počet vstupenek na jedno představení je 6, na celý nákup 100. 
 

Jak MojeABO koupit? 

V programové části na našem webu vyberte první z představení a klikněte na tlačítko moje abo. Po načtení sálu vyberte místa, klikněte na tlačítko přidat další položky. Tento krok Vás odkáže zpět do programu, pro přidání dalších vstupenek klikněte opět na tlačítko moje abo a po načtení sálu opět vyberte místa a klikněte na tlačítko přidat další položky. Takto pokračujte, dokud nebudete mít své předplatné kompletní. Pak přes tlačítko pokračovat přejděte k zaplacení.


Cena předplatného

Automaticky se vypočte z aktuálních cen Vámi vybraných vstupenek, které budou obsaženy ve Vašem elektronickém nákupním košíku. Sleva činí 20 % z celkové částky.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů