Časté dotazy

V online rezervaci na webových stránkách se mi zobrazuje pouze plná cena bez slevy. Lze tedy i tímto způsobem využít zvýhodněné vstupné na studentskou středu?

V případě, že se rozhodnete nejdříve pro online rezervaci na webových stránkách JD, nebojte se rezervovat si vstupenky za plnou cenu. Slevu uplatníte teprve ve chvíli, kdy si půjdete vstupenky vyzvednout na pokladnu, kde se opět prokážete platným studentským průkazem a zaplatíte pouze 100 Kč za vstupenku.

Mohu využít nějakou studentskou slevu i mimo tzv. „studentské středy“?

Pokud byste měli zájem o představení, které zatím v programu studentských střed nemáme, Jihočeské divadlo nabízí všem studujícím zvýhodněné vstupné se slevou 20% na jakékoliv představení (kromě inscenací na Otáčivém hledišti Český Krumlov, představení hostujících souborů, společenských akcí aj.) Sleva se opět odečítá až na pokladně při platbě po předložení platného studentského průkazu.

Mohu rezervovat a vyzvednout na jeden studetnský průkaz více vstupenek se studentskou slevou?

Důležité je, aby všichni ti, kteří mají zakoupenou vstupenku se studentskou slevou, měli při sobě platný studentský průkaz zejména při vstupu do hlediště před představením, kde uvaděči spolu se vstupenkami zkontrolují právě i platné průkazy, k nimž se slevy vztahují. To znamená, že na pokladně může být vydáno jakýkoliv počet vstupenek se studentskou slevou, ale je třeba počítat s tím, že při vstupu do hlediště budou diváci se zlevněnou vstupenkou vyzváni k předložení platných studentských průkazů.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů