Z vašich ohlasů
Vložte ohlas

8. 6. 2015

Hezký den, chtěl bych se vyjádřit ke "studentským středám", které považuji za velmi pozitivní a několikrát jsme se spolužáky odcházeli s výborným zážitkem. Nicméně považuji za nešťastné možnost neformálního oblečení, mně i spolužákům to přišlo nevhodné a byla nám nepříjemná společnost lidí v džínách a ve svetru. Uvědomte si prosím, že i pro studenty je společenské oblečení naprosto běžnou součástí jejich šatníku. Ať už se jedná o taneční, plesy, maturitní zkoušky, zkoušky na vysokých školách, imatrikulace, promoce a mnohé další příležitosti. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Pavel

Advent , 3. 3. 2014

Téměř nemám slov - ani jsem nedutala a myslím, že stejně i ostatní diváci sledovali - od začátku až do konce - se zatajeným dechem: Konečně divadlo! Konečně režie, která diváka vyzývá, nikoliv se mu podbízí! A nepochybně vyzývá i herecké obsazení tohoto představení, o kterém nemám pochyb - ale tak souladně, pro hru a příběh, jak zde všichni - ne, to nebývá obvyklé.
Kdybych měla donést květiny, začala bych sice paní Glazarovou, pokračovala panem Františákem a Lenkou Krčkovou, ale teď bych musela vyjmenovat i všechny ostatní a květiny donést všem. Tak alespoň smekám pomyslný klobouk, abych vyjádřila svůj obdiv a dík za tento jedinečný, hluboký zážitek z Jihočeského divadla.


 

Věra Reg

Hostina dravců, 24. 2. 2014

V úterý 18.2.2014 jsem navštívil spolu se svými spolužáky divadelní představení Hostina dravců. Byl to pro nás velmi silný zážitek. Moc se nám líbila paní Krčková a pan Hruška. Na vaše představení chodíme pravidelně a toto představení bylo ve všech ohledech zatím nejlepší.
Už teď se těšíme, až zavítáme do divadla zas, tentokrát na hru Bílý tesák. Jste skvělí a držíme vám palce. Za partičku divadelních nadšenců z veteriny Jan Bedřich

 

Jan Bedřich

Hostina dravců, 2. 3. 2013

... Pro mě je Hostina dravců rozhodně jednička. Nejlepší představení, co jsem zatím viděla. Ukazuje zbabělost, přetvářku a totální absurdity, kterých se mohou lidé dopustit, když jim jde o život. I když je děj spíš tragický, najdeme zde i velmi vtipné momenty.
Herecké výkony byly také skvělé. Osobně se mi líbil naprosto bezskrupulózní doktor Zdeňka Kupky, dále Martin Hruška, továrník, který se nebojí jít přes mrtvoly a samozřejmě major Kaubach v podání Ondřeje Volejníka – jednoduše perfektní.
Hostinu dravců mohu jen doporučit. Zasmějete se, ale možná i zamyslíte, jaké by bylo vaše chování, kdybyste byli v jejich kůži.
 

Monika Dušková

Škola základ života, 3. 12. 2012

Představení jsme navštívili se studenty, a ti byli opravdu nadšeni, stejně jako já. Velmi příjemné je, že hra nekopíruje filmovou předlohu doslova, v místech, kde se od ní odlišuje, je právě nejpovedenější. Člověk se ale neubrání srovnání s filmem, a tak některé pasáže poněkud drhnou, například dialog "Ich habe gesagt" je v podání pánů Peška a Kreuzmanna nepřekonatelný, proto na jevišti působí poněkud matně.
Velmi povedené jsou dobové písně a tance, členové JD mě překvapili suverénními pěveckými čísly. Celkový dojem - vynikající.
 

Petr Kuba

Škola základ života, 30. 11. 2012

Představení bylo úžasné. Poděkování si zaslouží všichni, kteří se na něm podíleli. Skvělá scéna, výborná hudba, vynikající herci... Byl to opravdu krásný zážitek. Uvažuji o tom, že představení navštívím ještě jednou :-).
 

Denisa Sedláčková

Škola základ života, 29. 11. 2012

Škola základ života je kouzelné představení a slečně Branne to neskutečně slušelo :-)
 

Michal

Škola základ života, 29. 11. 2012

Děkuji za příjemný večer s JD! Obzvláště mě jako hudebního nadšence nadchla živá hudba a za pobavení vděčím především Ondřeji Veselému, jehož herecké výkony mě stále více příjemněji překvapují!
 

Eva Žitná

Škola základ života, 29. 11. 2012

Děkuji za skvělý kulturní zážitek!!! Byla jsem opravdu nadšená z výkonu herců a živé hudby, která celou inscenaci skvěle doplňovala.
 

Mirka M.

Misantrop, 19. 11. 2012

Misantrop je úžasně provedená a zahraná hra! Jan Hušek naprosto vynikající, mám ho čím dál víc raději. Stejně tak slečna Branna, úžasná. Co se týče tolik propíraných vulgarismů, moc jich tam opravdu nebylo a když, tak do textu seděli. Doslova jak p.... na hrnec! :-) A co se mi moc líbilo, byly velmi nenápadné rýmy. Herci je navíc říkali tak nenásilně, jemně, vkusně a jakoby nic.. Jsem opravdu unešená, představení budu chválit kudy budu chodit, a sama asi půjdu ještě jednou.
 

Helena


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    Kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 3510 + 1 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů