Studentům

Vážení diváci,

přesněji řečeno Vy, kteří stále ještě usedáte do školních lavic, do noci ležíte u učebnic a skript a Vánoce a červen pro Vás více než radovánky znamenají hrůzné období zkoušek.

Víte, že právě Vy můžete u nás v divadle ušetřit? Na všechna představení z produkce Jihočeského divadla můžete uplatnit 20% slevu! Postačí Vám k tomu platný doklad o studiu ((studentský průkaz ISIC, index, potvrzení o studiu apod.), kterým se prokážete při úhradě vstupenek v naší pokladně. Pozor - doklad je potřeba mít s sebou i při vstupu a uplatnění zlevněné vstupenky na konkrétní představení. Tuto slevu Vám v pokladně poskytneme i na předem rezervované vstupenky či na předplatné - PŘEDPLATNÉ.   

Jihočeské divadlo pro Vás dále připravilo systém tzv. „studentských střed“, v rámci nichž Vás vyjde vstupenka na pouhých 100 Kč bez rozdílu sedadla. Výběr titulů, které jsou označeny symbolem studentské středy, jde napříč všemi soubory Jihočeského divadla. Můžete se tedy těšit na inscenace z repertoáru činohry, baletu, opery a loutkohry JD, a to za báječnou cenu 100 Kč!

V rámci studentských střed je povolen vstup do hlediště v neformálním oblečení, což může být dobrým lákadlem pro ty, kteří mají vřelý vztah k divadlu jako takovému a méně pak ke kravatám a podpatkům.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jihočeské divadlo fandí studentům - studenti, fanděte Jihočeskému divadlu!

Studentům a Jihočeskému divadlu fandí také www.kulturne.com

© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů