Holka nebo kluk

Antonín Procházka

převleková hudební komedie premiéra: 4. 4. 2014 II. premiéra: 7. 4. 2014
Tweetněte nás!

Slavná stejnojmenná prvorepubliková filmová veselohra Vladimíra Slavínského se – podobně jako Hledám děvče na boogie woogie – stala pro „plzeňského Molièra“ startovací plochou k zbrusu nové, trochu nostalgické, ale více komediální „hudební revue“, kterou dokonce sám autor přivede k životu na jevišti historické budovy Jihočeského divadla! 
 

Dokumenty
Plakát k představení / foto Michal Siroň, grafické zpracování Lenka Cimlová Ostrá
Tisková zpráva
Z médií
Deník
26. 3. 2018
Deník
20. 4. 2017
Deník
25. 1. 2017
Deník
24. 1. 2017
Deník
19. 3. 2016
Rozhlas.cz
Mezinami.cz
28. 5. 2014
Samson
30. 4. 2014
MF dnes
15. 4. 2014
5+2 dny
11. 4. 2014
Regionální noviny.cz
9. 4. 2014
Deník
8.4.2014
5plus2.cz
7. 4. 2014
MF dnes
4. 4. 2014
Právo
4. 4. 2014
Deník
3. 4. 2014
Nejlepsi-adresa.cz
2. 4. 2014
Divadlo.cz
1. 4. 2014
Blesk.cz
31. 3. 2014
 
Hudební nastudování Martin Peschík
Sbormistr, hudební příprava Martin Veselý
Choreografie Jana Hanušová
Nastudování choreografie Taťána Kupcová
Asistent režie Jan Štěch
Představení řídí Michaela Freudenschussová
Text sleduje Alena Vozábalová

 

V inscenaci zazní swingové evergreeny skladatelů B. Nikodema, J. Traxlera, M. Eisemana, J. Kalaše, J. Mihuleho, E. Fialy, J. Maliny, S. E. Nováčka, K. Hašlera a A. Jindry.Tanečnice / Viera Bagáčová, Veronika Fišerová, Daniela Gajanová, Barbora Melmerová, Žaneta Petrová & Světlana Mládková. Hra na saxofon / Marian Hostka, Martin Voříšek, Milan Študlar. Fotografie z představení Michal Siroň.

Více...
Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Holka nebo kluk , 15. 2. 2019

Včera jsme navštívili s manželem divadelní představení Holka nebo kluk. Velmi se nám líbilo,výborně jsme se pobavili a odpočinuli si. Děkujeme.
Lenka Luňáčková

Holka nebo kluk , 23. 4. 2018

Dobrý den, včera jsme s kamarádkou vyrazily na „večerní výlet“ až do Č. Budějovic na hudební komedii od pana Antonína Procházky „Holka nebo kluk“ a chtěly bychom Vám za tuto krásnou divadelní hru velmi poděkovat, moc se nám líbila! Nádherné herecké i hudební výkony, taneční čísla, krásný swing, úžasná stepařská vystoupení, prostě vše dokonalé! Děkujeme Vám za krásný zážitek.
Věra Kadlecová

Holka nebo kluk , 6. 3. 2017

Super jsme se bavily na představení Holka nebo kluk. Miláček Daniel a pánové Průdek a  Vesely byli úžasní. Hlavní představitelka trochu přehrávala, ale jinak bezva večer.
Eva a Zuza

Holka nebo kluk , 24. 11. 2016

Notné, trapné pokusy o vtip a nutnost rozesmát publikum za každou cenu, přehrávání herců, špatné ozvučení během písniček a opravdu mnoho dalšího není základem pro hru, jakou jsem dle ostatnich recenzí čekal. Tato hra byla opravdu velkým zklamáním a promrhaným časem.
David

Holka nebo kluk , 16. 3. 2016

Včera jsme viděli představení Holka nebo kluk s Bárou Munzarovou. Byl to úžasný zážitek! Moc děkujeme!!!!
Jitka Valentová

Holka nebo kluk , 24. 4. 2015

Super představení,dlouho jsme se tak s přáteli nepobavili, bylo v něm obsaženo vše,co jsme očekávali. Člověk vypnul od všedních starostí a povinností. To je, myslím, účel, pobavit lidi a to se vám moc povedlo! Jste skvělí, jen tak dál a přeji z celého srdce zdraví a mnoho takových úspěchů. A paní Elin, která sem přidala svůj názor, zřejmě negativní člověk. Radši nebudu komentovat.
Nataša

Holka nebo kluk , 31. 3. 2015

Do Jihočeského divadla chodím velmi ráda. Představení Holka nebo kluk se nám líbilo, paní Munzarová je v této roli skvělá. Je to příjemná, přirozená a pohybově nadaná herečka. Výborní byli i pan Josef Průdek a pan Miloslav Veselý. Děkujeme za příjemný večer!
Lucie

Holka nebo kluk , 20. 3. 2015

Nejsme žádní divadelní odborníci a do ohlasů píšeme poprvé,ale jinak to nejde než reagovat na ohlas paní Elin. Taktéž jsme byli na představení 16.3. a prožili jsme velice příjemný večer s vaší inscenací. Paní Munzarová byla báječná a i ostatní herci byli dobří. Za všechny diváky mimo paní Elin mluví dlouhý potlesk na konci představení. Doporučujeme této negativistce, aby raději zůstala doma a pustila si nějaký povedený serial, třeba na Nově a neurážela herce a režisera.
Dvořákovi

Holka nebo kluk , 16. 3. 2015

Bohužel se nemohu připojit k obdivovatelům tohoto představení. Provedení je neuvěřitelně dlouhé, a to ve smyslu skutečně nudné. Nemohli jsem se dočkat konce. Vtipy jou prvoplánové ve snaze rozesmát publikum za každou cenu. A Barbora Munzarová toporná, stereotypní, nepřekvapivá. Přesně v duchu celého představení. Těšili jsem se na zábavu podobného typu přestavení jako Škola základ života, jehož kvalit buhužel toto představení zdaleka nedosahuje.
Elin

Holka nebo kluk , 5. 3. 2015

Holka nebo kluk je velice pěkné představení. Pan Procházka napsal několik hudebních představení. Nemohli byste nějaké nastudovat v příští sezóně? Herce na hudební komedii máte super.
Karel Starý

Holka nebo kluk , 19. 1. 2015

Navštívili jsme krásné představení Holka nebo kluk v JD s paní Munzarovou. Děkujeme za pohodový večer, moc jsme se bavili. Všichni byli skvělí. 
V. Horská

Holka nebo kluk , 10. 11. 2014

Krásné a dobrou náladou nabíjející představení Holka nebo kluk. Paní Bára Munzarová a Daniel Bambas byli úžasní. Děkujeme za supr zážitek.
Blanka Kuželková

Holka nebo kluk , 28. 4. 2014

Dobrý den, mooc děkuji za krásné představení  26.4. Bylo to jako herecký koncert, Bára Munzarová byla skvělá, ale ani ostatní herci za ní nezaostávali. Už dlouho mě žádné představení tak nepobavilo. Všem doporučuji.
J. Martyková

Holka nebo kluk , 17. 4. 2014

Dobrý den, rád bych poděkoval za včerejší představení Holka nebo kluk. Nezůstali jste nic dlužní originálu a byla to vážně příjemná zábava. Hodně zdaru, vše dobré a požehnané Velikonoce.
Jaro Mír

Holka nebo kluk , 17. 4. 2014

Super představení Holka nebo kluk. Moc jsem se bavila. Bára Munzarová je úžasná a rostomilí byli pánové Veselý a Průdek. Díky za krásně prožitý večer.
V. Hamáčková
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 3 + 481 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů