Baron Munchhausen

/ Revolving Theatre

Zdeněk Jecelín

adventure fantasy comedy premiéra: 18. 6. 2015
Tweetněte nás!

Welcome to the world of Baron Munchhausen. This world turns around somewhat faster than you are used to, and it is not much larger than the castle gardens. Despite this, everything can fit into it. It is a place of miraculous, unheard-of and unusual events … Just imagine: love and good triumph, and evil has not got the slightest chance. Welcome to the world of the most famous liar of all times. A world that cannot be found on maps and that can only be entered into at the time that thrushes sing.

Prompt lies. Witty lies. Perfect lies. Lies for the entire family.

 

Účinkovali

Baron Prášil
Baronka Anna Barbora z Münchhausenu
Jan Amos z Münchhausenu, její syn
Atlas
Decibel
Jožka Předběhsvětlo
Fuk
Elíša Čarostřelkyně
Hatice, turecká princezna
Sultán, její bratr
1. otrokyně
2. otrokyně
1. otrokyně
2. otrokyně
Omar Agha
Budin Paša
Císař
1. dvorní dáma
2. dvorní dáma
Bubeník
Kontrabasista
Jelen Třešňocterák
Turečtí a tatarští válečníci
Černá mamba
Dokumenty
Plakát k představení
Tisková zpráva
Z médií
Deník
7. 9. 2016
Deník
20. 8. 2016
Deník.cz
13. 7. 2015
Deník
13. 7. 2015
Divadlo.cz
19. 6. 2015
 
Dramaturgie Petr Hašek
Představení řídí Ewa Kociemska

 
Více...
Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 861 + 7 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů