Radovanovy radovánky

Zdeněk Svěrák - Jiří Jelínek

pozitivní pohádka premiéra: 5. 12. 2015 derniéra: 7. 4. 2018
Tweetněte nás!

Máme radost, že vám můžeme zahrát představení o radosti.

O radosti z toho, že svítí slunce. O radosti z toho, že máma peče koláč. O radosti z toho, že táta vypěstoval obří salát.

Ale také o radosti z toho, že kopřivy pálí, že pes trhá vaše kalhoty a že bude-li pršet, zmoknem.

Přijďte se radovat i z mála!

Malé divadlo pro velký RADOVANEC!

Dokumenty
Tisková zpráva
Plakát k představení
kresba / Klára Hejlková, grafika / Marek Vácha
Z médií
Deník
4. 2. 2016
Deník
5. 12. 2015
MF dnes
7. 12. 2015
Deník
7. 12. 2015
Budejckadrbna.cz
4. 12. 2015
 
Režie a scénář Jiří Jelínek
Dramaturgie Petr Hašek
Asistent režie a inspice Ewa Kociemska

 

Divadelní dílny

RADOVAN A DIVADELNÍ RADOVÁNKY / Jak vyzrát na škodiče, lumpy, zákeřníky a jejich zlé úmysly? Přece tak, že se budeme jim navzdory radovat! Dílna inspirovaná příběhy a postavami z knihy Zdeňka Svěráka Radovanovy radovánky a stejnojmennou inscenací Malého divadla. / lektoři: Michala Piskačová a Martin Dobíšek / pro MŠ a 1. stupeň ZŠ Více...
Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Radovanovy radovánky, 17. 3. 2016

Super, veselá a pohodová pohádka. Děcka byla nadšený a já jakož to dospělák též. Paráda a relax občas závidím dětičkám :D. Všem co se podíleli na tvorbě velké díky. Hercům a autorům...jen tak dál a kopu inspirací na další pohádky.
Eva

Radovanovy radovánky, 1. 2. 2016

Hravé, nápadité, jedno z nejlepších představení, co jsem v Malém divadle viděl. Dětem se líbilo i rodiče se náramně bavili. Chtěli jsme jít se známými ještě jednou, čekali jsme na březnový program, ale bohužel jsou vypsaná jen dvě březnová představení a ta jsou školní.
Jan

Radovanovy radovánky, 13. 1. 2016

Navštívili jsme s dětmi novou pohádku Radovanovy radovánky v Malém divadle a jsme nadšeni. Skvělá atmosféra, útulné prostředí, báječná pohádka.
Markéta Horáková


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 211 + 6 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů