Utajený koncert #1

/ předehra Egmont & Osudová symfonie

koncert premiéra: 6. 11. 2015
Tweetněte nás!

Utajený koncert #1
Beethoven – Egmont & Osudová

Koncertujeme na neobvyklých místech

Protože vás rádi překvapujeme, připravili jsme pro vás na tuto sezónu řadu tří UTAJENÝCH KONCERTŮ. Na první z nich se diváci nechali odvézt už v pátek 6. listopadu 2015 na základnu Letecké záchranné služby v Plané u ČB.

Z médií
Divadelní noviny
24. 11. 2015
Kulturne.com
10. 11. 2015
Deník
9. 11. 2015
Operaplus.cz
8. 11. 2015
Jižní Čechy Teď
9. 11. 2015
Rozhlas.cz
6. 11. 2015
 

 

Utajené koncerty se odehrají na zajímavých netradičních místech, kam se veřejnost obvykle nedostane. Jihočeské divadlo ve spolupráci s Dopravním podnikem města České Budějovice vás na tato místa odvezou. A kde že to bude? Zkuste hádat…

  • Rezervujte / kupte si vstupenku na představení, která v tomto případě funguje i jako jízdenka. Právě autobus vás totiž zaveze na konkrétní utajované místo koncertu i zpět.
  • Vyrážíme 6. 11. 2015 přesně v 19.00 hod. označenými autobusy od budovy Jihočeského muzea (ul. Dukelská). Buďte dochvilní – autobus nečeká!
  • Místo konání koncertu je v tomto případě temperované, nevyhřívané. Oblečte se proto neformálně, pohodlně a teple. Bílé a červené části oblečení či doplňky v těchto barvách vítány.
  • Předpokládaný čas návratu k budově Jihočeského divadla je ve 21.00 hod.

Pokud budete chtít hádat, kam se na koncert vypravíme, zaregistrujte se na www.jihoceskedivadlo.cz/utajenekoncerty. Stačí vypsat jméno, příjmení a e-mailový kontakt a postupně vám budeme zasílat indicie k místu konání koncertu. Uhodnete-li jej předem, můžete i vyhrát.

Neodmyslitelným partnerem pro sérii Utajených koncertů je Dopravní podnik města České Budějovice, se kterým jsme letos úspěšně realizovali divadelní jízdu Autobuď.

Děkujeme partnerům, za jejichž podpory koncert vznikl:
Dopravní podnik města České Budějovice, a. s.
Jihočeské letiště České Budějovice a. s.
Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje
ALFA-HELICOPTER, spol. s r. o.Více...
Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Utajený koncert #1, 11. 11. 2015

S určitými obavami jsme kupovali vstupenky na utajený koncert - ve které tovární hale a v jaké zimě budeme? Ale Beethoven a Mario de Rose byli rozhodujícími faktory pro naši účast. Výsledek naprosto předčil naše očekávání - skvělé prostředí s přijatelnou akustikou, vynikající výkon orchestru pod vedením svého dirigenta, skvělá organizace divadla, záchranářů (večer vyzněl i jako hold jejich práci), dopraváků i letiště. Nezbývá než vzdát vřelé díky všem, kteří se na utajeném koncertu podíleli, a těšit se na Gershwina. A věřit, že takové akce přitáhnou k tzv. vážené hudbě více lidí, než které potkáváme v divadle či na koncertech.
Boňkovi

Utajený koncert #1, 9. 11. 2015

To byla včera velká paráda !!!
Soňa Beranová

Utajený koncert #1, 9. 11. 2015

Úžasný nápad, skvělá organizace, koncert nádherný a ten závěr kdy se otevřel hangár mě opravdu dostal! Veliký respekt záchranářům Kryštofa za jejich práci, musí to být hodně náročné, ale věřím, že jim je odměnou každý zachráněný život.
Dana Řenčová Bendová

Utajený koncert #1, 9. 11. 2015

Velké díky všem,kteří se na tom účastnili a hlavně tomu, kdo s tímto originálním projektem přišel. Bravo orchestru a Mariovi za nezapomenutelný zážitek.
Jana Kroupová

Utajený koncert #1, 9. 11. 2015

Velký zážitek a úžasný nápad. Výborně zorganizováno. Uz teď se těšíme na další. Všem velký dík.
Jana Králová


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 954 + 3 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů