Radovan’s Revels

Z. Svěrák, J. Jelínek

a positive fairy-tale premiéra: 5. 12. 2015 derniéra: 7. 4. 2018
Tweetněte nás!

We are pleased to stage a performance about happiness for you.

About being happy that the sun shines. About being happy that ​M​um is baking a cake. About being happy that ​Dad​ has grown a giant pumpkin. But also about being happy that nettles burn, that your dog tears your trousers, and that we are going to get wet if it rains.

Come and be happy about little things!

The Little Theatre for a lot of happiness!

Dokumenty
Tisková zpráva
Plakát k představení
kresba / Klára Hejlková, grafika / Marek Vácha
Z médií
Deník
4. 2. 2016
Deník
5. 12. 2015
MF dnes
7. 12. 2015
Deník
7. 12. 2015
Budejckadrbna.cz
4. 12. 2015
 
Režie a scénář Jiří Jelínek
Dramaturgie Petr Hašek
Asistent režie a inspice Ewa Kociemska

 
Více...
Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 107 + 71 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů