Everything you never wanted to know about theatre, but we will tell you all the same

Janek Lesák & Natálie Preslová

A stage anarchy for the youngest premiéra: 4. 3. 2017
Tweetněte nás!

Come and have a look at the theatre... now it is all yours!

All the actors, directors, light and sound technicians, usherettes and cloakroom attendants have mysteriously disappeared from the Little Theatre. Only you can save them! You are the only one to decide what will be played and whether Little Red Riding Hood, a dinosaur or someone completely different will have the main role... Do you know how they make fog at the theatre? How fast a man can grow a beard? Become our colleague for a while and save your Little Theatre!

The first encounter with the theatre for the youngest audiences in which they will become the makers of their own performances.

A play that will show you that the best view of the world is from the director’s chair.

Dokumenty
Tisková zpráva
Plakát k představení
grafický design / Jan Neuwirth
Z médií
Deník
12. 5. 2017
Rozhlas.cz
11. 3. 2017
Deník
3.3.2017
Scéna.cz
 
Hudební spolupráce Petr Hubík

 
Délka / 50 min.
Pátek
8. 3. 2019
10:00 Malé divadlo školní
Sobota
9. 3. 2019
10:00 Malé divadlo rezervovat
Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 57 + 103 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů