Letní divadelní dílny 2018

Tweetněte nás!

Co se děje v divadle, když se nehraje? A co dělají vaše děti, když nechodí do školy? Vezměte je k nám do divadla, my jim ukážeme pěknej tyjátr! 

Dokumenty
Letní divadelní dílny

6. – 10. 8. 2018

Bruncvík aneb Jak lev do znaku přišel, dílna na motivy představení Malého divadla.
pro děti od 5 do 7 let

13. – 17. 8. 2018
„Jak se točí divadlo?“, dílna tematicky roztočená kolem divadelní „točny“.
pro děti od 7 do 12 let

dílny vedou členové Jihočeského divadla denně od 8 do 16 hodin cena za dítě 2500Kč (zahrnuje vedle kurzovného také oběd a menší svačiny)
maximální počet účastníků 20 dětí přihlášky a info na vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz

 

FOTOGRAFIE KE STAŽENÍ Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 24 + 55 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů