Program Leden - Celý program

Předplatitelská skupina
Pondělí
1.1.
 
 
 
 
  rezervovat
Úterý
2.1.
 
 
 
 
 
 
Středa
3.1.
 
 
 
 
 
 
Čtvrtek
4.1.
 
 
 
 
 
 
Pátek
5.1.
 
 
 
 
 
 
Sobota
6.1.
 
 
19:30 Na Půdě
Lev Nikolajevič Tolstoj
hra
15:00 Malé divadlo
 
  rezervovat rezervovat
Neděle
7.1.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
8.1.
19:00 Budova JD
Peter Quilter
komedie
 
 
 
 
  rezervovat
Úterý
9.1.
19:00 Budova JD
Martin Vačkář, Aleš Březina, Jiří Ornest
velký příběh
NAKROČENO K DERNIÉŘE
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
 
 
  rezervovat
Středa
10.1.
10:00 Budova JD
Martin Vačkář, Aleš Březina, Jiří Ornest
velký příběh
ŠKOLNÍ
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
film na divadle
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Čtvrtek
11.1.
17:00 Budova JD
Molière
komedie
sk. K
SLEVA PRO SENIORY 50%
 
 
 
 
  rezervovat
Pátek
12.1.
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
sk. 3
 
19:00 Kolín
Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer
divadelní fast food
Kolín
 
zadáno
19:00 Budova JD
Ondřej Vinklát, Marek Svobodník, Viktor Konvalinka, Štěpán Pechar
baletní večer
sk. L
rezervovat
rezervovat
Sobota
13.1.
19:00 Budova JD
A. C. Doyle
mysteriózní noir thriller
sk. 16
 
 
17:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
 
  rezervovat rezervovat
Neděle
14.1.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
15.1.
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Úterý
16.1.
19:00 Budova JD
Martin McDonagh
černá komedie
sk. C2
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Středa
17.1.
19:00 Budova JD
Ken Ludwig
komedie
 
 
17:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
  rezervovat rezervovat
Čtvrtek
18.1.
19:00 Budova JD
Marius von Mayenburg
tragikomedie
 
 
10:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Pátek
19.1.
19:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
19:00 DK Metropol
Leoš Janáček
hudební drama
sk. 1
PREMIÉRA
 
10:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat rezervovat
Sobota
20.1.
19:00 Budova JD
Ondřej Vinklát, Marek Svobodník, Viktor Konvalinka, Štěpán Pechar
baletní večer
sk. S
 
19:30 Na Půdě
Maria Goos
komedie o lásce
SLEVA PRO SENIORY 50%
17:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
 
  rezervovat rezervovat rezervovat
Neděle
21.1.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
22.1.
19:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
sk. N
 
 
 
 
  rezervovat
Úterý
23.1.
19:00 Budova JD
A. C. Doyle
mysteriózní noir thriller
sk. 20
19:00 DK Metropol
Leoš Janáček
hudební drama
sk. 18A, 18B
II. PREMIÉRA
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
film na divadle
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
  rezervovat rezervovat rezervovat
Středa
24.1.
19:00 Budova JD
Béla Kéri Nagy - Tomáš Vondrovic
taneční pohádka
sk. 8
 
19:30 Na Půdě
Robert Askins
ostrá černá komedie
21:00 Malé divadlo
M. Urban
 
  rezervovat rezervovat rezervovat
Čtvrtek
25.1.
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
film na divadle
ŠKOLNÍ
 
 
zadáno
19:00 Budova JD
Martin Glaser / Olga Šubrtová
erotická groteska
rezervovat
Pátek
26.1.
19:00 Budova JD
Molière
komedie
sk. T
19:00 DK Metropol
William S. Gilbert & Arthur Sullivan
muzikálová opereta
sk. B, D
 
10:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat rezervovatobsazení
Sobota
27.1.
14:00 Budova JD
O. Šubrtová: (ne)dělejte z toho drama
17:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
drama osudné záměny identity
sk. K
SLEVA PRO SENIORY 50%
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
jevištní anarchie pro nejmenší
 
 
15:00 Budova JD
zadáno
19:00 Budova JD
Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer
divadelní fast food
rezervovat
rezervovatobsazení rezervovat
15:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
jevištní anarchie pro nejmenší
rezervovat
Neděle
28.1.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
29.1.
 
 
9:30 Malé divadlo
Zdeněk Svěrák - Jiří Jelínek
pozitivní pohádka
ŠKOLNÍ
19:00 Tábor
Giuseppe Verdi
drama osudné záměny identity
 
zadáno
19:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
rezervovat
obsazení
Úterý
30.1.
 
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Svěrák - Jiří Jelínek
pozitivní pohádka
ŠKOLNÍ
 
 
zadáno
19:00 Budova JD
Marius von Mayenburg
tragikomedie
sk. 17
rezervovat
Středa
31.1.
 
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
romantická opera
sk. 10
STUDENTSKÁ STŘEDA
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
velké drámo
ŠKOLNÍ
 
  rezervovatobsazení rezervovat
Program Leden - Celý program
© 2002 - 2017 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice