Program Leden

Předplatitelská skupina

Úterý
1.1.
 
17:00 DK Metropol
Bedřich Smetana
komická opera
 
 
 
 
  rezervovatmoje aboobsazení
Středa
2.1.
 
 
 
 
 
 
 
Čtvrtek
3.1.
 
 
 
 
 
 
 
Pátek
4.1.
 
 
 
 
 
 
 
Sobota
5.1.
 
 
 
 
 
 
 
Neděle
6.1.
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
7.1.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
česká legenda pro nejmenší
ŠKOLNÍ
 
 
 
Úterý
8.1.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
jevištní anarchie pro nejmenší
ŠKOLNÍ
 
 
 
Středa
9.1.
19:00 Budova JD
Mozart - Gazzaniga
hudební komedie
sk. 11
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
21:00 Malé divadlo
Michal Kašpárek
8:00 ZŠ Hrdějovice
KRONIKÁŘI aneb Jak vzniká muzikál
 
  rezervovatmoje abo rezervovat
zadáno
9:00 ZŠ Hrdějovice
BRUNCVÍK aneb Stručný návod, jak se státi hrdinou
zadáno
10:00 ZŠ Hrdějovice
KRONIKÁŘI aneb Jak vzniká muzikál + BRUNCVÍK aneb...
zadáno
Čtvrtek
10.1.
19:00 Budova JD
A. C. Doyle
mysteriózní noir thriller
DERNIÉRA
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
10:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje abo
Pátek
11.1.
 
19:30 Na Půdě
Nicole Moeller
psychologické drama
STUDENTSKÁ STŘEDA
10:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
ŠKOLNÍ
 
 
 
zadáno
19:00 Budova JD
Tennessee Williams – Arvo Pärt - Libor Vaculík
taneční drama
sk. B
rezervovatmoje aboobsazení
rezervovatmoje abo
Sobota
12.1.
19:00 Budova JD
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
sk. G
19:00 DK Metropol
Leoš Janáček
hudební drama
sk. 13
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
17:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení rezervovatmoje abo
Neděle
13.1.
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
14.1.
 
19:00 DK Metropol
B. Comden, A. Green & N. H. Brown, A. Freed
muzikál
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
ŠKOLNÍ
 
9:30 Studio A3D
BRUNCVÍK aneb Stručný návod, jak se státi hrdinou
  rezervovatmoje aboobsazení
zadáno
Úterý
15.1.
10:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
ŠKOLNÍ
 
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
 
 
 
 
19:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
rezervovatmoje abo
rezervovatmoje abo
Středa
16.1.
19:00 Budova JD
Martin McDonagh
černá komedie
 
 
 
 
 
  rezervovatmoje abo
Čtvrtek
17.1.
10:00 Budova JD
Nadabuj svůj animák
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
ŠKOLNÍ
 
 
 
zadáno
19:00 Budova JD
Ondřej Vinklát, Marek Svobodník, Viktor Konvalinka, Štěpán Pechar
baletní večer
DERNIÉRA
STUDENTSKÁ STŘEDA
rezervovatmoje abo
Pátek
18.1.
10:00 Budova JD
Nadabuj svůj animák
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
současná hra o vztahu tří sester
Předpremiéra, sk. A
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
ŠKOLNÍ
 
13:15 Studio A3D
Radovan a divadelní radovánky
 
zadáno
rezervovat
zadáno
Sobota
19.1.
 
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
současná hra o vztahu tří sester
PREMIÉRA
17:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
 
 
  rezervovat rezervovatmoje abo
Neděle
20.1.
 
 
 
 
 
  rezervovat
Pondělí
21.1.
19:00 Budova JD
Jiří Havelka
dokumentární drama
sk. T
19:00 DK Metropol
Bedřich Smetana
komická opera
sk. L + H
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení
Úterý
22.1.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
ŠKOLNÍ
 
 
 
Středa
23.1.
10:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
ŠKOLNÍ
19:00 DK Metropol
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
 
 
 
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
rezervovatmoje abo
rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Čtvrtek
24.1.
19:00 Budova JD
Miloš Macourek, Václav Vorlíček
komedie
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje abo
Pátek
25.1.
 
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
romantická opera
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
9:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadlo, které musíte zažít
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje aboobsazení
Sobota
26.1.
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
 
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadlo, které musíte zažít
rezervovat
Neděle
27.1.
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
28.1.
 
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadlo, které musíte zažít
 
 
  rezervovat rezervovat
Úterý
29.1.
 
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
sk. 8
10:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovat
Středa
30.1.
19:00 Budova JD
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
sk. D
 
 
 
 
 
  rezervovatmoje abo
Čtvrtek
31.1.
 
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
drama osudné záměny identity
DERNIÉRA
STUDENTSKÁ STŘEDA
17:00 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
sk. 19
10:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
ŠKOLNÍ
 
 
  rezervovatmoje aboobsazení rezervovat
Program Leden - Celý program
© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů