Program Říjen - Celý program

Předplatitelská skupina
Neděle
1.10.
16:00 Budova JD
druhé kolo pěvecké soutěže Ateliéru 3D, piano, zvuk, světla - dle osob. domluvy
 
 
 
 
 
Pondělí
2.10.
 
17:00 DK Metropol
baletní dvojvečer
sk. K
SLEVA PRO SENIORY 50%
 
 
19:00 Skuteč
Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer
divadelní fast food
  rezervovat
Úterý
3.10.
 
 
 
 
10:00 Skuteč
Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer
divadelní fast food
 
Středa
4.10.
 
 
 
 
 
 
Čtvrtek
5.10.
 
 
 
 
 
 
Pátek
6.10.
 
 
 
 
 
 
Sobota
7.10.
19:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
 
 
 
 
  rezervovat
Neděle
8.10.
 
 
 
 
17:00 Stavovské divadlo, Praha
Maurice Ravel
rodinná opera
  obsazení
Pondělí
9.10.
 
 
 
 
 
 
Úterý
10.10.
10:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
ŠKOLNÍ
 
19:30 Na Půdě
Maria Goos
komedie o lásce
 
 
  rezervovat
Středa
11.10.
19:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
sk. B
 
 
 
 
  rezervovat
Čtvrtek
12.10.
19:00 Budova JD
Martin Glaser / Olga Šubrtová
erotická groteska
 
 
 
 
  rezervovat
Pátek
13.10.
19:00 Budova JD
Ken Ludwig
komedie
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
 
 
  rezervovat
Sobota
14.10.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
jevištní anarchie pro nejmenší
 
  rezervovat
15:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
jevištní anarchie pro nejmenší
rezervovat
Neděle
15.10.
16:00 Budova JD
Lukáš Slavický: Piškot není k jídlu / baletní dílna pro laiky
 
 
 
 
 
Pondělí
16.10.
 
 
 
 
 
 
Úterý
17.10.
19:00 Budova JD
Mate Matišić
balkánská hořká komedie
sk. C3
 
 
 
 
  rezervovat
Středa
18.10.
19:00 Budova JD
Molière
komedie
sk. G
 
 
 
 
  rezervovat
Čtvrtek
19.10.
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
 
 
 
 
  rezervovat
Pátek
20.10.
19:00 Budova JD
Peter Quilter
komedie
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
romantická opera
sk. 1
PREMIÉRA
 
 
 
  rezervovat rezervovat
Sobota
21.10.
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
 
14:00 Na Půdě
třetí kolo pěvecké soutěže Ateliéru 3D
 
 
  rezervovat
Neděle
22.10.
19:00 Budova JD
Jiří Untermüller
večer s písní o písni s pozvanými osobnostmi JD
finále pěvecké soutěže Muzikál je, když...
 
 
 
 
  rezervovat
17:00 Budova JD
Sláva Zubkov
cyklus nedělních workshopů
1. díl 2. série / baletní sál JD
Pondělí
23.10.
 
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
romantická opera
sk. 3
II. premiéra
SLEVA PRO SENIORY 50%
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Úterý
24.10.
19:00 Budova JD
Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer
divadelní fast food
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Středa
25.10.
19:00 Budova JD
Ondřej Vinklát, Marek Svobodník, Viktor Konvalinka, Štěpán Pechar
baletní večer
sk. T
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
 
 
  rezervovat
Čtvrtek
26.10.
19:00 Budova JD
Martin McDonagh
černá komedie
sk. C1
 
 
17:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
 
  rezervovat rezervovat
Pátek
27.10.
 
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
drama osudné záměny identity
sk. N, L
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
jevištní anarchie pro nejmenší
 
  rezervovat rezervovat
Sobota
28.10.
 
 
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
PREMIÉRA
 
  rezervovat
Neděle
29.10.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
30.10.
 
 
 
 
19:00 Divadlo Reduta, Brno
Ondřej Vinklát, Marek Svobodník, Viktor Konvalinka, Štěpán Pechar
baletní večer
 
Úterý
31.10.
 
 
 
 
9:00 Dejvické divadlo, Praha
Janek Lesák & Natálie Preslová
jevištní anarchie pro nejmenší
 
11:00 Dejvické divadlo, Praha
Janek Lesák & Natálie Preslová
jevištní anarchie pro nejmenší
Program Říjen - Celý program
© 2002 - 2017 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice