Program Říjen - Celý program

Předplatitelská skupina
Pondělí
1.10.
 
 
 
 
 
 
Úterý
2.10.
19:00 Budova JD
Béla Kéri Nagy - Tomáš Vondrovic
taneční pohádka
sk. 3
 
19:30 Na Půdě
Nicole Moeller
psychologické drama
 
 
  rezervovat rezervovat
Středa
3.10.
 
 
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
 
 
  rezervovat
Čtvrtek
4.10.
19:00 Budova JD
Antonín Procházka
převleková hudební komedie
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
sk. 17
 
 
  rezervovatobsazení rezervovat
Pátek
5.10.
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
 
 
 
 
  rezervovat
Sobota
6.10.
19:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
sk. 20
 
 
  rezervovat rezervovat
Neděle
7.10.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
8.10.
19:00 Budova JD
Marius von Mayenburg
tragikomedie
sk. 11
 
 
 
 
  rezervovat
Úterý
9.10.
 
 
19:30 Na Půdě
Maria Goos
komedie o lásce
 
 
  rezervovat
Středa
10.10.
 
 
 
 
 
 
Čtvrtek
11.10.
19:00 Budova JD
Molière
komedie
 
 
 
 
  rezervovat
Pátek
12.10.
19:00 Budova JD
Martin McDonagh
černá komedie
19:00 DK Metropol
Bedřich Smetana
komická opera
sk. A
PREMIÉRA
 
 
 
  rezervovat rezervovat
Sobota
13.10.
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
19:00 DK Metropol
Bedřich Smetana
komická opera
sk. B
 
 
 
  rezervovat rezervovat
Neděle
14.10.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
15.10.
 
 
 
 
 
 
Úterý
16.10.
 
 
 
 
 
 
Středa
17.10.
19:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
 
 
 
 
  rezervovat
Čtvrtek
18.10.
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
zadáno
 
 
 
 
 
Pátek
19.10.
 
 
 
 
 
 
Sobota
20.10.
19:00 Budova JD
A. C. Doyle
mysteriózní noir thriller
sk. 15
 
 
 
 
  rezervovat
Neděle
21.10.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
22.10.
 
 
 
 
 
 
Úterý
23.10.
 
 
19:30 Na Půdě
Nicole Moeller
psychologické drama
sk. 16
 
  rezervovat
Středa
24.10.
19:00 Budova JD
Peter Quilter
komedie
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
romantická opera
sk. 23
 
 
 
  rezervovat rezervovatobsazení
Čtvrtek
25.10.
19:00 Budova JD
Antonín Procházka
převleková hudební komedie
 
 
 
 
  rezervovatobsazení
Pátek
26.10.
19:00 Budova JD
Jiří Havelka
krimi drama
sk. A
PREMIÉRA
 
 
  rezervovat rezervovat
Sobota
27.10.
 
 
 
17:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
PREMIÉRA
 
  rezervovat
Neděle
28.10.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
29.10.
17:00 Budova JD
Miloš Macourek, Václav Vorlíček
komedie
sk. 19
 
 
 
 
  rezervovat
Úterý
30.10.
19:00 Budova JD
Miloš Macourek, Václav Vorlíček
komedie
sk. 8
 
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
 
 
  rezervovat rezervovat
Středa
31.10.
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
19:00 DK Metropol
Leoš Janáček
hudební drama
sk. 10
 
 
 
  rezervovat rezervovatobsazení
Program Říjen - Celý program
© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů