Program Únor

Předplatitelská skupina

Pátek
1.2.
 
 
19:30 Na Půdě
Lev Nikolajevič Tolstoj
hra
  rezervovatmoje abo
Sobota
2.2.
19:00 Budova JD
Tennessee Williams – Arvo Pärt - Libor Vaculík
taneční drama
sk. T
 
 
  rezervovatmoje aboobsazení
Neděle
3.2.
 
 
 
 
Pondělí
4.2.
 
 
 
 
Úterý
5.2.
 
 
 
 
Středa
6.2.
 
 
19:30 Na Půdě
Robert Askins
ostrá černá komedie
  rezervovatmoje abo
Čtvrtek
7.2.
 
 
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
  rezervovatmoje abo
Pátek
8.2.
18:00 Budova JD
Benjamin Britten
rodinná opera
sk. A
PREMIÉRA
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
současná hra o vztahu tří sester
  rezervovat rezervovatmoje abo
Sobota
9.2.
18:00 Budova JD
Benjamin Britten
rodinná opera
sk. D
 
17:00 Na Půdě
Petra Soukupová
současná hra o vztahu tří sester
sk. K
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Neděle
10.2.
 
 
 
 
Pondělí
11.2.
10:00 Budova JD
Benjamin Britten
rodinná opera
ŠKOLNÍ
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
současná hra o vztahu tří sester
sk. C2
  rezervovat
Úterý
12.2.
19:00 Budova JD
Tennessee Williams – Arvo Pärt - Libor Vaculík
taneční drama
sk. L
 
19:30 Na Půdě
Nicole Moeller
psychologické drama
  rezervovatmoje aboobsazení rezervovatmoje abo
Středa
13.2.
19:00 Budova JD
Martin McDonagh
černá komedie
19:00 DK Metropol
Leoš Janáček
hudební drama
sk. 11
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení
Čtvrtek
14.2.
19:00 Budova JD
Antonín Procházka
převleková hudební komedie
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
současná hra o vztahu tří sester
sk. C3
  rezervovatmoje aboobsazení rezervovatmoje abo
Pátek
15.2.
19:00 Budova JD
Jiří Havelka
dokumentární drama
sk. C1
 
 
  rezervovatmoje abo
Sobota
16.2.
 
19:00 DK Metropol
Bedřich Smetana
komická opera
sk. S
 
  rezervovatmoje aboobsazení
Neděle
17.2.
 
 
 
 
Pondělí
18.2.
 
 
 
 
Úterý
19.2.
19:00 Budova JD
Miloš Macourek, Václav Vorlíček
komedie
19:00 DK Metropol
B. Comden, A. Green & N. H. Brown, A. Freed
muzikál
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení
Středa
20.2.
13:00 Budova JD
Nadabuj svůj animák
 
 
 
zadáno
19:00 Budova JD
Béla Kéri Nagy - Tomáš Vondrovic
taneční pohádka
sk. 18B
rezervovatmoje abo
Čtvrtek
21.2.
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
romantická opera
 
 
zadáno
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
rezervovatmoje abo
rezervovatmoje aboobsazení
Pátek
22.2.
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
 
 
  rezervovatmoje abo
Sobota
23.2.
 
 
 
 
Neděle
24.2.
 
 
 
 
Pondělí
25.2.
19:00 Budova JD
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
sk. N
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Úterý
26.2.
 
 
 
 
Středa
27.2.
 
 
 
 
Čtvrtek
28.2.
19:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
 
 
  rezervovatmoje abo
Program Únor - Celý program
© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů