Program Duben

Předplatitelská skupina

Pondělí
1.4.
19:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
taková normální rodinná oslava
10:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
ŠKOLNÍ
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Úterý
2.4.
17:00 Budova JD
Tennessee Williams – Arvo Pärt - Libor Vaculík
taneční drama
sk. K/18-19
 
19:30 Na Půdě
Robert Askins
ostrá černá komedie
STUDENTSKÁ STŘEDA
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
ŠKOLNÍ
 
 
 
  rezervovatmoje aboobsazení rezervovatmoje abo
Středa
3.4.
19:00 Budova JD
Vlastimil Vondruška
historická detektivka
sk. C1/18-19
19:00 DK Metropol
B. Comden, A. Green & N. H. Brown, A. Freed
muzikál
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
ŠKOLNÍ
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení
Čtvrtek
4.4.
 
 
10:00 Malé divadlo
divadlo fórum
ŠKOLNÍ
 
 
 
 
zadáno
19:00 Budova JD
Vlastimil Vondruška
historická detektivka
sk. C2/18-19
rezervovatmoje abo
Pátek
5.4.
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
19:00 DK Metropol
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber
muzikál
sk. D/18-19
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadlo, které musíte zažít
AUTOBUS 2015
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Sobota
6.4.
17:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
STUDENTSKÁ STŘEDA
19:00 DK Metropol
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber
muzikál
sk. S
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadlo, které musíte zažít
AUTOBUS 2015
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo rezervovat
Neděle
7.4.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
8.4.
 
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
romantická opera
STUDENTSKÁ STŘEDA
19:30 Na Půdě
Lev Nikolajevič Tolstoj
hra
DERNIÉRA
10:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
česká legenda pro nejmenší
ŠKOLNÍ
 
 
 
  rezervovatmoje aboobsazení rezervovatmoje abo
Úterý
9.4.
 
19:00 DK Metropol
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber
muzikál
sk. L
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
taková normální rodinná oslava
 
 
9:30 Studio A3D
Radovan a divadelní radovánky
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
zadáno
Středa
10.4.
19:00 Budova JD
Vlastimil Vondruška
historická detektivka
sk. Z
19:00 DK Metropol
B. Comden, A. Green & N. H. Brown, A. Freed
muzikál
 
 
9:00 ZŠ Pohůrecká
BRUNCVÍK aneb Stručný návod, jak se státi hrdinou
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení
zadáno
Čtvrtek
11.4.
19:00 Budova JD
Béla Kéri Nagy - Tomáš Vondrovic
taneční pohádka
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
9:00 ZŠ Pohůrecká
BRUNCVÍK aneb Stručný návod, jak se státi hrdinou
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
zadáno
Pátek
12.4.
19:00 Budova JD
Mozart - Gazzaniga
hudební komedie
sk. 15 + sk. 8
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
 
19:00 Divadlo Písek
Peter Quilter
komedie
 
 
  rezervovatmoje abo
Sobota
13.4.
 
19:00 DK Metropol
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
17:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
„maso na divadle“
PREMIÉRA
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat
Neděle
14.4.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
15.4.
 
19:00 DK Metropol
Bedřich Smetana
komická opera
sk. N
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
„maso na divadle“
ŠKOLNÍ
 
 
 
  rezervovatmoje aboobsazení
Úterý
16.4.
18:00 Budova JD
Benjamin Britten
kouzelná rodinná opera o dvou částech
sk. G
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
„maso na divadle“
ŠKOLNÍ
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Středa
17.4.
19:00 Budova JD
Antonín Procházka
převleková hudební komedie
 
 
 
 
 
10:00 Vráto
Prohlídka divadelních dílen ve Vrátě
  rezervovatmoje aboobsazení
zadáno
Čtvrtek
18.4.
19:00 Budova JD
Jiří Hájíček
requiem za zbourané vesnice
sk. A
PREMIÉRA
19:00 DK Metropol
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber
muzikál
sk. T/18-19
 
 
 
 
 
  rezervovat rezervovatmoje abo
Pátek
19.4.
 
 
 
 
19:45 Klášterní kostel Obětování Panny Marie: Piaristické náměstí
Antonín Dvořák
 
 
  rezervovat
Sobota
20.4.
 
 
 
 
 
 
 
 
Neděle
21.4.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
22.4.
 
 
 
 
 
 
 
 
Úterý
23.4.
19:00 Budova JD
Jiří Hájíček
requiem za zbourané vesnice
sk. B
 
 
10:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
česká legenda pro nejmenší
ŠKOLNÍ
 
 
 
  rezervovatmoje abo
Středa
24.4.
19:00 Budova JD
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
sk. C3
 
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
„maso na divadle“
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat
Čtvrtek
25.4.
19:00 Budova JD
Jiří Havelka
dokumentární drama
sk. N
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
„maso na divadle“
ŠKOLNÍ
 
 
 
  rezervovatmoje abo
Pátek
26.4.
18:00 Budova JD
Benjamin Britten
kouzelná rodinná opera o dvou částech
sk. H
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
taková normální rodinná oslava
 
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Sobota
27.4.
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
 
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Neděle
28.4.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
29.4.
19:00 Budova JD
slavnostní předávání divadelních cen
 
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
ŠKOLNÍ
 
 
 
  rezervovat
Úterý
30.4.
19:00 Budova JD
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
sk. L
 
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
ŠKOLNÍ
 
 
 
  rezervovatmoje abo
Program Duben - Celý program
© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů