Program Květen

Předplatitelská skupina

Středa
1.5.
17:00 Budova JD
Benjamin Britten
kouzelná rodinná opera o dvou částech
sk. K
SONDA / To nejlepší z vašeho divadla
 
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
SONDA / To nejlepší z vašeho divadla
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat
Čtvrtek
2.5.
19:00 Budova JD
Jiří Havelka
dokumentární drama
SONDA / To nejlepší z vašeho divadla
 
19:30 Na Půdě
SONDA / To nejlepší z vašeho divadla
 
 
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Pátek
3.5.
 
19:00 DK Metropol
P. I. Čajkovskij
baletní pohádka na špičkách
sk. A + Z
SONDA / To nejlepší z vašeho divadla
PREMIÉRA
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadlo, které musíte zažít
SONDA / To nejlepší z vašeho divadla
 
 
 
  rezervovat rezervovatmoje abo
Sobota
4.5.
19:00 Budova JD
Jiří Hájíček
requiem za zbourané vesnice
sk. S
SONDA / To nejlepší z vašeho divadla
 
 
18:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
SONDA / To nejlepší z vašeho divadla
19:00 Hradec Králové
Antonín Procházka
převleková hudební komedie
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo obsazení
Neděle
5.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
6.5.
19:00 Budova JD
Jiří Havelka
hřích je hřích, i když nám svědomí namlouvá opak
vstupenky pouze na pokladně JD
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
velké drámo
ŠKOLNÍ
 
 
 
 
Úterý
7.5.
19:00 Budova JD
Petr Zelenka
tři molekuly, tři muži s vizí a odvahou riskovat
vstupenky pouze na pokladně JD
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
velké drámo
ŠKOLNÍ
 
 
Středa
8.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Čtvrtek
9.5.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
velké drámo
ŠKOLNÍ
 
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
10:00 Vráto
Prohlídka divadelních dílen ve Vrátě
 
zadáno
Pátek
10.5.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
velké drámo
ŠKOLNÍ
 
 
 
 
Sobota
11.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Neděle
12.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
13.5.
 
 
 
 
 
 
 
Úterý
14.5.
 
 
 
 
 
 
 
Středa
15.5.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Jiří Šesták
 
10:00 Studio A3D
Radovan a divadelní radovánky
 
  rezervovat
zadáno
15:00 Studio A3D
Recykloutka_stvoření
17:00 Studio A3D
Čtvrtek
16.5.
 
 
 
 
 
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
 
 
Pátek
17.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Sobota
18.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Neděle
19.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
20.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Úterý
21.5.
 
 
 
 
 
 
 
Středa
22.5.
 
 
 
 
 
15:00 Studio A3D
Recykloutka_stvoření
 
 
17:00 Studio A3D
Čtvrtek
23.5.
 
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
 
19:00 Městské divadlo Brno
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
 
 
zadáno
Pátek
24.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Sobota
25.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Neděle
26.5.
 
 
 
 
 
 
  rezervovat
Pondělí
27.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Úterý
28.5.
 
 
 
 
 
 
 
Středa
29.5.
 
 
 
 
14:00 Dr. Stejskala / Široká
sousedská slavnost
VSTUP VOLNÝ
15:00 Studio A3D
Recykloutka_stvoření
 
 
vstup volný
14:00 Dr. Stejskala / Široká
oslava narozenin MD s výstavou
v rámci sousedské slavnosti
VSTUP VOLNÝ
vstup volný
17:00 Studio A3D
Čtvrtek
30.5.
 
 
 
 
 
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
 
 
Pátek
31.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Program Květen - Celý program
© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů