Program Leden

Předplatitelská skupina

Čtvrtek
17.1.
19:00 Budova JD
Ondřej Vinklát, Marek Svobodník, Viktor Konvalinka, Štěpán Pechar
baletní večer
DERNIÉRA
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
ŠKOLNÍ
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
  rezervovatmoje abo
Pátek
18.1.
 
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
současná hra o vztahu tří sester
Předpremiéra, sk. A
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
ŠKOLNÍ
13:15 Studio A3D
Radovan a divadelní radovánky
  rezervovat
zadáno
Sobota
19.1.
 
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
současná hra o vztahu tří sester
PREMIÉRA
17:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
 
  rezervovat rezervovatmoje abo
Neděle
20.1.
 
 
 
 
  rezervovat
Pondělí
21.1.
19:00 Budova JD
Jiří Havelka
dokumentární drama
sk. T
19:00 DK Metropol
Bedřich Smetana
komická opera
sk. L + H
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
ŠKOLNÍ
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení
Úterý
22.1.
 
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
ŠKOLNÍ
 
zadáno
Středa
23.1.
10:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
ŠKOLNÍ
19:00 DK Metropol
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
STUDENTSKÁ STŘEDA
15:00 Studio A3D
Recykloutka_stvoření
 
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
rezervovatmoje abo
rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
17:00 Studio A3D
Čtvrtek
24.1.
19:00 Budova JD
Miloš Macourek, Václav Vorlíček
komedie
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
ŠKOLNÍ
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
  rezervovatmoje abo
Pátek
25.1.
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
romantická opera
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
9:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadlo, které musíte zažít
ŠKOLNÍ
 
 
zadáno
rezervovatmoje aboobsazení
Sobota
26.1.
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
 
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
 
  rezervovatmoje abo rezervovat
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadlo, které musíte zažít
rezervovat
Neděle
27.1.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
28.1.
 
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadlo, které musíte zažít
 
  rezervovat rezervovat
Úterý
29.1.
 
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
sk. 8
10:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
ŠKOLNÍ
  rezervovat
Středa
30.1.
19:00 Budova JD
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
sk. D
 
 
18:30 Malé divadlo
Jiří Šesták
PREMIÉRA
15:00 Studio A3D
Recykloutka_stvoření
  rezervovatmoje abo rezervovat
17:00 Studio A3D
Čtvrtek
31.1.
 
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
drama osudné záměny identity
DERNIÉRA
STUDENTSKÁ STŘEDA
17:00 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
sk. 19
10:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
ŠKOLNÍ
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
  rezervovatmoje aboobsazení rezervovat
Program Leden - Celý program
© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů