Program Březen

Předplatitelská skupina

Pondělí
18.3.
 
19:30 Na Půdě
Petra Soukupová
taková normální rodinná oslava
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
ŠKOLNÍ
 
 
 
zadáno
19:00 Budova JD
Béla Kéri Nagy - Tomáš Vondrovic
taneční pohádka
ZRUŠENO Z DŮVODU NEMOCI!
rezervovatmoje abo
Úterý
19.3.
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
ŠKOLNÍ
 
 
 
zadáno
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
rezervovatmoje abo
Středa
20.3.
19:00 Budova JD
Tennessee Williams – Arvo Pärt - Libor Vaculík
taneční drama
sk. N
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
 
15:00 Studio A3D
Recykloutka_stvoření
  rezervovatmoje aboobsazení rezervovatmoje abo
17:00 Studio A3D
Čtvrtek
21.3.
18:00 Budova JD
Benjamin Britten
kouzelná rodinná opera o dvou částech
sk. B
 
 
10:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
česká legenda pro nejmenší
ŠKOLNÍ
 
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
  rezervovatmoje abo
Pátek
22.3.
10:00 Budova JD
Benjamin Britten
kouzelná rodinná opera o dvou částech
ŠKOLNÍ
 
 
 
 
13:30 Studio A3D
BRUNCVÍK aneb Stručný návod, jak se státi hrdinou
 
zadáno
Sobota
23.3.
19:00 Budova JD
Tennessee Williams – Arvo Pärt - Libor Vaculík
taneční drama
sk. S
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
17:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
 
 
  rezervovatmoje aboobsazení rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Neděle
24.3.
19:00 Budova JD
NEREZ & LUCIA
 
 
 
 
 
 
Pondělí
25.3.
 
10:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
ŠKOLNÍ
 
 
 
zadáno
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
rezervovatmoje abo
rezervovatmoje abo
Úterý
26.3.
 
 
19:30 Na Půdě
Robert Askins
ostrá černá komedie
STUDENTSKÁ STŘEDA
10:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
ŠKOLNÍ
8:00 ZŠ Pohůrecká
Bajka o lvovi a myšce
  rezervovatmoje abo
zadáno
Středa
27.3.
19:00 Budova JD
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
sk. T
 
 
10:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
ŠKOLNÍ
 
15:00 Studio A3D
Recykloutka_stvoření
  rezervovatmoje abo
18:30 Malé divadlo
Jiří Šesták
rezervovat
17:00 Studio A3D
Čtvrtek
28.3.
10:00 Budova JD
Nadabuj svůj animák
 
 
10:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
ŠKOLNÍ
 
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
 
zadáno
19:00 Budova JD
Martin McDonagh
černá komedie
STUDENTSKÁ STŘEDA
rezervovatmoje abo
Pátek
29.3.
19:00 Budova JD
Jiří Havelka
dokumentární drama
sk. C3
STUDENTSKÁ STŘEDA
19:00 DK Metropol
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber
muzikál
sk. A + Z
PREMIÉRA
 
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovat
Sobota
30.3.
19:00 Budova JD
Vlastimil Vondruška
historická detektivka
sk. D
 
 
17:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Neděle
31.3.
 
 
 
20:30 Malé divadlo
Jaroslav Rudiš
 
 
  rezervovat
Program Březen - Celý program
© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů