Jihočeská Thálie

Největší divadelní ceny na jihu Čech jsou tady! Jihočeské divadlo rozdává Jihočeskou Thálii za rok 2018. Hlasovat můžete opět v kategoriích inscenace roku, nejlepší mužský jevištní výkon a nejlepší ženský jevištní výkon. V rámci těchto skupin lze zvolit vždy pouze jedno jméno/jeden divadelní titul. Slavnostní vyhlášení cen a předání Thálií proběhne v pondělí 29. dubna 2019 v 19.00 v Jihočeském divadle.

-----------------------

Hlasovat můžete dvěma způsoby. Buď online zde v přítomném formuláři, anebo odevzdáním tištěného anketního lístku, který naleznete například v programové brožuře Jihočeského divadla.

Vyplněný anketní lístek odevzdejte na pokladně JD nebo do sběrných schránek ve foyer, případně zašlete na adresu: Jihočeské divadlo, Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice. Anketní lístek je slosovatelný. Tři výherci obdrží vstupenky na divadelní představení na scéně JD a další tři výherci obdrží vstupenky na představení na Otáčivém hledišti Český Krumlov.

Ženský jevištní výkon

Balet

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Činohra

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Malé divadlo

 
 
 
 

Opera

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mužský jevištní výkon

Balet

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Činohra

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Malé divadlo

 
 
 
 
 
 
 

Opera

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Inscenace

Balet

 
 

Činohra

 
 
 
 
 
 

Malé divadlo

 
 
 
 
 

Opera

 
 
 
 
Vaše jméno   Kontakt   

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem hlasování v rámci divácké ankety Jihočeská Thálie a následné slosování o vstupenky. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů