Utajený koncert #6

/ Klusem, cvalem, tryskem převážně pod španělským nebem

koncert premiéra: 18. 5. 2018
Tweetněte nás!

Utajený koncert #6
Klusem, cvalem, tryskem převážně pod španělským nebem
18. května 2018 / odjezd v 19.00 od Jihočeského muzea

Koncertujeme na neobvyklých místech

Koncertní projížďka z populárních skladeb G. Bizeta, F. von Suppé, A. Dvořáka, G. Rossiniho a Joaquína Rodriga

Georges Bizet: Carmen (orchestrální suita z opery) 

Joaquín Rodrigo: Concierto de Aranjuez (koncert pro kytaru a orchestr)

Franz von Suppé: Lehká kavalerie (předehra k operetě)

Antonín Dvořák: Karneval (koncertní předehra), op. 92

Gioacchino Rossini: Vilém Tell (předehra k opeře)          

Sólo na kytaru Barbora Kubíková

Dirigent Mario De Rose

Orchestr opery Jihočeského divadla

Dokumenty
Plakát k představení
design Marek Vácha
Z médií
Jihoceskatelevize.cz
21. 5. 2018 / 2:38

Tyto koncerty jsou kombinací klasické hudby a zábavy a konají se na zajímavých místech, která veřejnosti obvykle nejsou přístupná. První z nich se konal na základně Letecké záchranné služby v Plané u Českých Budějovic a setkal se s velkým diváckým úspěchem, druhý v depu Dopravního podniku města České Budějovice, třetí v bývalé slévárně Škoda, nyní areálu opravny velkých vozitel společnosti 4Rail, čtvrtý v Aeroklubu na Hosíně a pátý v budově E.ONU.

I tentokrát vás odvezeme na utajené místo. Chcete vědět, jak na to?

  • Rezervujte / kupte si vstupenku na představení, která v tomto případě funguje i jako jízdenka. Právě autobus vás totiž zaveze na konkrétní utajované místo koncertu i zpět.
  • Vyrážíme 18. 5. 2018 přesně v 19.00 hod označenými autobusy od budovy Jihočeského muzea (ul. Dukelská). Buďte dochvilní - autobus nečeká!
  • Oblečte se neformálně a pohodlně (podle počasí). Tentokrát je vítáno oblečení ve stylu španělského westernu. Dámám doporučujeme obuv bez podpatků. 
  • Předpokládaný čas návratu k budově Jihočeského divadla je ve 21.00 hod. 

Pokud patříte mezi zvědavější jedince, chcete předem hádat, kam to vlastně pojedeme, a případně vyhrát volné vstupenky do Jihočeského divadla, zaregistrujte se na www.jihoceskedivadlo.cz/utajenekoncerty.

Stačí napsat jméno, příjmení a kontakt. Postupně vám budeme zasílat indicie k místu konání koncertu.

Neodmyslitelným partnerem pro sérii Utajených koncertů je Dopravní podnik města České Budějovice.

Fotoreportáž z Utajeného koncertu #1 ZDE.
Fotoreportáž z Utajeného koncertu #2 ZDE.
Fotoreportáž z Utajeného koncertu #3 ZDE.
Fotoreportáž z Utajeného koncertu #4 ZDE.
Fotoreportáž z Utajeného koncertu #5 ZDE.Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Utajený koncert #6, 30. 5. 2018

Vážený pane řediteli, gratuluji. Výjimečné, skvělé, mimořádný zážitek. Že v Českých Budějovicích není odpovídající koncertní síň. Nevadí. Kreativita to nahradí! Páteční "Utajený koncert" v Plástovicích v moderní jízdárně přesvědčil, že kreativní řešení existují a mnohdy nabízejí ještě i něco navíc. Výběr místa, program a hlavně radostné provedení celého programu se skutečně bravurním výkonem mladičké solistky Barbory Kubíkové! To byla opravdu hodně vysoko nastavená laťka právě začínající letní kulturní sezoně. Takových akcí nemusí být mnoho, ale posluchači je ocení. Podle dlouhotrvajícího potlesku  soudím, že nadšení z tohoto koncertu bylo opravdu kolektivní. Ta radost orchestru byla možná i proto, že nebyli schováni jako tradičně v orchestřišti. Že se mohou volně nadechnout, bylo slyšet v každém tonu. Pro mne osobně bylo i mimořádně pozitivním zjištěním, že tato netradiční místa pro klasické koncerty velmi výrazně změní věkovou strukturu posluchačů. Všem organizátorům díky a vřelé uznání všem účinkujícím umělcům.
Antonín Dvořák

Utajený koncert #6, 21. 5. 2018

Moc děkuji za opět krásný zážitek při 6. utajenem koncertu.Krásná hudba jako vždy a zajímavé prostředí.
Jitka Matoušková


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 97 + 103 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů