Noc s Andersenem / Při nejzazším moři

/ zážitkový program pro děti od 9 let

Tweetněte nás!

NOC S ANDERSENEM / PŘI NEJZAZŠÍM MOŘI

29. 3. 17:00 - 30. 3. 10:00

Objevte s námi neznámé příběhy Hanse Christiana Andersena, zažijeme společně noc plnou divadelních kouzel a dobrodružství. 19. ročník evropského projektu, k němuž se podruhé připojí také Jihočeské divadlo prostřednictvím Ateliéru 3D a Malého divadla.

Letos se inspirujeme knížkou Při nejzazším moři, která zahrnuje nevydané původní české překlady sedmi příběhů Hanse Christiana Andersena z pozůstalosti překladatele Františka Fröhlicha, s doslovem Heleny Březinové a s ilustracemi Tomáše Profanta.

Malé divadlo, Hradební ul. v Českých Budějovicích pro 20 dětí od 9 let.
Cena 500 Kč za dítě.
Rezervace nutná na pokladně JD.
Bližší info na atelier@jihoceskedivadlo.cz.


***

Z médií
Ceskatelevize.cz
Zprávičky - 30. 3. 2019
Rozhlas.cz
29. 3. 2019
Deník
27. 3. 2019
Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 91 + 106 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů