Program
Aktuálně není žádné představení v prodeji.
Vaše ohlasy
-
13.6.2026
Kateřina V.
Bylo to fantastické! Byli jsme poprvé a byl to jeden z nejlepších divadelních zážitků vůbec. Divadlo, zpěv, tanec, 3D kulisy, pohyb celé scény, to vše dohromady vytvořilo naprosto nezapomenutelný zážitek. :) Podvodní scéna s poletujícími bulinkami, tak ta byla nejvíc úžasná. :) Děkuji vám všem a přeji hodně energie a dalších úspěchů! Katka
-
12.6.2026
Silvi D.
Upřímně nejlepší produkce, co jsem v mém životě zažila. Kostýmy a kulisy byly tak krásně vyrobené a herci a herečky byli fantastičtí. Jsem moc ráda že jsem mohla zažít se svou třídou tak dobře promyšlené a zábavné představení. Každý, kdo na tomto projektu pracoval, by si měl zatleskat, protože si to opravdu zaslouží. :-)
-
11.6.2026
Monika T.
Byli jsme poprvé s rodiči, já a sestra (10,13 let), na otáčivém hledišti, na představení Herkules. Nejvíce se nám líbily kostýmy, hlavně Chairon a lev Nimesijský. Také písničky a celý příběh o Herkulovi byl pěkný a vtipný. Herci a jejich výkony byli skvělý. Moc se nám to líbilo a snad se tam ještě někdy podíváme. Děkujeme Vám za úžasný zážitek, na který jistě nezapomeneme.
-
7.9.2025
Jana K.
Nádherné, dechberoucí představení pro dospělé i děti - pro nás absolutní premiéra Otáčka nemohla začít lepší hrou jako byl Hercules!!!! Navíc, když vám děj i postavy vysvětluje a popisuje vedle vaše 9leté dítě! Krásná (spolu)PRÁCE herců, kostýmových designerů, zvukových mistrů, režie, produkce a navíc to vše za luxusního počasi nám přineslo mimořádný zážitek, za který MOC děkujeme!!!
-
1.9.2025
Václava ?.
Tato perfektní inscenace jednoznačně odsunula z 1.místa našeho pomyslného žebříčku všechna přestavení, co jsme s dětmi kdy viděli. Nahlas se zasmějí nejen dospělí, ale právě i děti, nejupřímnější diváci, které jste lehce vtáhli do děje. Navíc ty nádherné kostýmy!? To klobouk dolů. Všem doporučujeme a dáváme 10/10.
-
28.8.2025
Dagmar ?.
Naprosto skvělý zážitek. Jezdím ne "Otáčko" pravidelně, a poprvé jsem jela s vnoučaty 10+12 let. Nikdy jsem neviděla vnoučka sledovat něco s otevřenou pusou a vnučka miluje řeckou mytologii, tak byla nadšená. Výkony herců fascinující, výprava, zvuk, hudba, kostýmy na 5 hvězdiček. Zkrátka famózní zážitek. Děkujeme