Čarodějka Jennifer

Elaine L. Konigsburgová

činoherní adaptace nejlepší americké dětské knihy premiéra: 26. 11. 2011 derniéra: 16. 1. 2014
Tweetněte nás!

Elizabeth po cestě do školy potká novou spolužačku. Jennifer je čarodějka a ty mají úplně jiné starosti než obyčejné holky. Objevují se na místech, kde je nikdo nečeká, domlouvají se vzkazy psanými šiframi, mají výstřední chutě a umějí zaříkávat. Elizabeth zatouží stát se čarodějskou učednicí.

 

Účinkovali

Elizabeth
Jennifer
Maminka
Cynthie
Dolores
Tom
Johann
Dokumenty
Plakát k představení
Z médií
Deník
25.11.2011
Deník
25. 11. 2011
Deník
26. 11. 2011
 
Dramaturgie Zdeněk Jecelín
Asistent režie a inspice Ewa Kociemska

 

Podle literární předlohy v překladu Jarmily Emmerové. / Vhodné pro děti od 6 let.



Fotografie / Petr Hasal

Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Čarodějka Jennifer, 2. 12. 2013

Na dopolední představení Čarodějky Jennifer jsem jela minulý týden do Budějovic se zvědavými obavami. Když jsem před lety překládala dětskou knihu, která je základem zpracování pro jeviště, připadaly mi některé situace zdlouhavé a některé pasáže s příliš didaktickým podtextem. Měla jsem možnost setkat se s americkou autorkou E.L.Konigsburgovou, velmi milou starší dámou, ale na spisovatelku pro dětské čtenáře trochu bez jiskry. Proto mě moc příjemně překvapilo nápadité zpracování výchozího textu, režie i výkony herců ve veselé čiperné nadsázce. Ve svém dojmu, že to je zdařilé představení pro dětské obecenstvo, jsem se utvrdila, když při závěrečném děkování herců řada desetiletých kluků sedících za mnou nadšeně volala: "To bylo hezký!" S díky a pozdravem celému souboru
Jarmila Emmerová

Čarodějka Jennifer, 27. 11. 2013

V pondělí 25.11. 2013 jsem byla se ZŠ Ledenice na Čarodějce Jennifer - bylo to moc pěkné vystoupení. Děkuji, bylo to hezké, doufám, že tam se školou ještě někdy pojedeme :-).  
Adéla


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 351 + 9 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů