Otevírací noc ATELIÉRu 3D a nových prostor JD

premiéra: 20. 4. 2015
Tweetněte nás!

Prožijte panoptikální happening! 

Od 17.00 do noci, vstup kdykoli, pro širokou veřejnost i pro rodiny s dětmi

Při příležitosti otevírání nových prostor Jihočeského divadla a vzniku Ateliéru 3D se rozehrají všechny prostory nové budovy včetně foyer, chodeb, schodů i zapadlých koutů.

Potkejte postavy z rozličných inscenací, sledujte bláznivou mozaiku rozhovorů, baletních choreografií i jiných tanečních kreací, poslouchejte hudbu, zpěv i prapodivné zvuky, staňte se součástí orchestru! Zúčastněte se minidílen – tančete, dabujte, tvořte vlastní výtvarné artefakty. Popovídejte si s čertem, ale pozor, má strach z lidí! Procházejte divadlem a... Dívejte se, zapojte se, bavte se! Ztraťte se v záplavě obrovského množství účinkujících všech souborů Jihočeského divadla!

Režie: Veronika Riedlbauchová

VSTUP ZDARMA

Z médií
Loutkar.eu
22. 4. 2015
Rozhlas.cz
25. 4. 2015
MF dnes
21. 4. 2015
Deník
21. 4. 2015
Deník.cz
21. 4. 2015
idnes.cz
21. 4. 2015
MF dnes
18. 4. 2015
Deník
18. 4. 2015
Mezinami.cz
18. 4. 2015
Deník.cz
20. 4. 2015
Rozhlas.cz
 • Don Quijote z Malého divadla
 • Výtvarná díla herečky Terezy Vítů a loutky Katky Štolcpartové
 • Kauza Kafka
 • Jihočeský operní sbor
 • Operní orchestr i malá hudební tělesa
 • Live jukebox Petra Hubíka
 • Tajemný výtah
 • Nečekané barmanky
 • Dabingové studio
 • Divadelní líčení
 • DJ Ramel
 • OTEVŘENÍ NOVÉ DIVADELNÍ KAVÁRNY

...a to není zdaleka vše...Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Otevírací noc ATELIÉRu 3D a nových prostor JD, 24. 4. 2015

Zúčastnila jsem akce k otevření ateliéru 3D a nově rekonstruovaných prostor.Času stráveného v divadle nelituji.Celý program byl moc hezký a zajímavý a nově otevřené prostory jsou příjemné.
Martina Horká

Otevírací noc ATELIÉRu 3D a nových prostor JD, 21. 4. 2015

Dne 20.4.15 jsem využil možnosti "otevřeného divadla s programem" při příležitosti otevření Ateliéru 3D a nových prostor JD. Děkuji novému vedení divadla za tuto velmi zdařilou akci s volnou prohlídkou nových prostor JD a s programem, stačil jsem zvládnout ukázky baletu, operní vložku s orchestrem JD, pěveckého sboru JD, dabingového studia a bonbónkem bylo pozdně večerní hudební vystoupení v kavárně. Je příjemné zjistit, že vzestupný trend kvality JD za vedení J. Šestáka pokračuje i s novým vedením divadla v čele s ředitelem Průdkem. Blahopřeji a přeji mnoho zdaru a samé spokojené diváky.
Jan Voldřich


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 377 + 1 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů