Z cyklu Živě a zevnitř

Tweetněte nás!

WORKSHOPY Z CYKLU ŽIVĚ A ZEVNITŘ  se konají  jednou za měsíc v sobotu, obvykle trvají 4 – 6 hodin, jsou otevřeny pro 12 osob od 15 let výše, obvyklá cena je 390 Kč na osobu. Každý z workshopů nabídne jedinečnou šanci poznat ve zkratce a na vlastní kůži principy některých divadelních povolání. V sezóně 2016 / 2017 nabízíme: Práce s hlasem na mikrofon s hercem Janem Dvořákem, Neutrální masku s režisérkou a choreografkou Veronikou Poldauf Riedlbauchovou, Mejercholdovskou biomechaniku s hercem Slávou Zubkovem, Jevištní zpěv s operním pěvcem Josefem Průdkem a další.

Neděle
10. 12. 2017
10:00 Divadelní dílny v Novém Vrátě

Sláva Zubkov: Loutka / 12. 11. 2017

Chtěli byste vystupovat v cirkuse? Víte, jak si ochočit papouška? S plechovkou, pár kusy molitanu, provázkem, barvami, odstřižky látek a pod odborným dohledem Slávy Zubkova si to můžete vyzkoušet na našem nedělním rychlokurzu. Seznámíte se zde se základními principy herecké práce s loutkou, od výroby až po krátké vystoupení. Koná se v historické budově JD / Lektor: Sláva Zubkov / Pro veřejnost od 12 let / Délka: 6 hodin / Cena: 550 Kč / Kapacita: 15 osob

Marie Vejrová a Jan Blažek: Divadlo od kuchyně aneb co se peče ve Vrátě / 10. 12. 2017
Kašérna, malírna, čalounictví, truhlárna nebo krejčovna… Divadelní dílny v Novém Vrátě jsou místem, kde se divadlo doslova vaří, peče, zdobí. A také jsou místem pro veřejnost běžně nedostupným. Na první adventní neděli se ale svátečně otevřou dveře a vy můžete nejen vstoupit. Budete mít příležitost si pod vedením profesionálů sami vyzkoušet, jak se vyrábí kašírované pochoutky, toasty a muffiny. Výrobky jako opravdové si odnesete ve vlastnoručně vyrobeném kufříku! Jako bonus dostanete od lektorů zajímavé informace o výrobních postupech i historky z provozu.
Koná se v divadelních dílnách v Novém Vrátě / Lektoři: Marie Vejrová, Jan Blažek (truhlářství Hakr Beta) / Pro veřejnost od 12 let / Délka: 10:00 - 17:00 / Cena: 600 Kč (veškerý materiál je v ceně) / Svačinky s sebou! / Kapacita: 15 osob

 

 

 VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ V POKLADNĚ JD. Cena 390 Kč.

Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 9 + 9105 je:
© 2002 - 2017 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice