Z cyklu Živě a zevnitř

Tweetněte nás!

WORKSHOPY Z CYKLU ŽIVĚ A ZEVNITŘ  se konají  jednou za měsíc v sobotu, obvykle trvají 4 – 6 hodin, jsou otevřeny pro 12 osob od 15 let výše, obvyklá cena je 390 Kč na osobu. Každý z workshopů nabídne jedinečnou šanci poznat ve zkratce a na vlastní kůži principy některých divadelních povolání. V sezóně 2016 / 2017 nabízíme: Práce s hlasem na mikrofon s hercem Janem Dvořákem, Neutrální masku s režisérkou a choreografkou Veronikou Poldauf Riedlbauchovou, Mejercholdovskou biomechaniku s hercem Slávou Zubkovem, Jevištní zpěv s operním pěvcem Josefem Průdkem a další.

Neděle
15. 10. 2017
16:00 Budova JD

Lukáš Slavický: Piškot není k jídlu aneb Baletní dílna pro laiky s novým šéfem baletního souboru Jihočeského divadla. Tušíte, kolik je baletních pozic? Víte, co je to pas de deux, plié, battement nebo arabeska? Chtěli byste vidět naživo a zblízka, co tyto podivné termíny znamenají v jazyce baletu nebo byste si je chtěli dokonce vyzkoušet na vlastní kůži pod vedením profesionálního tanečníka? Zajímá vás, jak vzniká baletní choreografie a jak funguje paměť těla? Nenechte si ujít workshop s Lukášem Slavickým, bývalým dlouholetým sólistou mnichovského baletu. Pro veřejnost od 15 let / Délka: 4 hodiny / Cena: 390 Kč / Kapacita: 12 osob

 

 

 

 VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ V POKLADNĚ JD. Cena 390 Kč.

Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 710 + 25 je:
© 2002 - 2017 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice