Ježíšek Superstar

Janek Lesák & Natálie Preslová

Ježíškův narozeninový heavy-mejdan premiéra: 22. 10. 2016
Tweetněte nás!

Pro děti 6+

Proč slavíme Vánoce? Protože má Ježíšek narozky!

Ježíškův narozeninový heavy-mejdan v doprovodu Jesus Christ Superband! Vánoční večírek, na kterém se voda mění ve víno, chodí po vodě a chodí po vodě proměněné ve víno.

P. S. Dárky nenoste, už je velkej.

Pro všechny dárečky od 6 let.

Dokumenty
Tisková zpráva
Plakát k představení
Grafické zpracování / Jan Neuwirth
Z médií
Deník
24. 11. 2016
Deník
25. 10. 2016
MF dnes
21. 10. 2016
Právo
21. 10. 2016
 
Světelný design Jiří Kopecký
Asistent režie a inspice Ewa Kociemska

 
Délka / 80 min.
Středa
9. 12. 2020
18:30 Malé divadlo OBNOVENÁ PREMIÉRA rezervovatmoje abo
Pátek
11. 12. 2020
18:30 Malé divadlo rezervovatmoje abo
Sobota
12. 12. 2020
18:30 Malé divadlo rezervovatmoje abo
Úterý
15. 12. 2020
18:30 Malé divadlo rezervovatmoje abo
Středa
16. 12. 2020
18:30 Malé divadlo rezervovatmoje abo
Pátek
18. 12. 2020
18:30 Malé divadlo rezervovatmoje abo
Čtvrtek
31. 12. 2020
10:00 Malé divadlo rezervovatmoje abo
Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Ježíšek Superstar, 7. 12. 2017

Ježíšek Superstar... je opravdu super show. V úterý 5. 12. jsme s dcerkou navštívily toto úžasné představení. Musím přiznat, že nevím, zda jsem se nebavila víc já než dcera. Ještě jednou chci všem zúčastněným poděkovat za báječný zážitek. Děkuji. PS: Přemýšlím, že z návštěvy tohoto představení udělám rodinnou předvánoční tradici, dokud ho budete mít v repertoáru.
Jana Pavlíčková

Ježíšek Superstar, 22. 12. 2016

Naši milí, měli jsme to štěstí, že jsme včas zabukovali lístky na toto představení. Vzhledem k hektickému předvánočnímu času jsem sice měla nutkání lístky zrušit, ale naštěstí jsme společně se třídou zhlédli trailer na Ježíška a řekli jsme si – ani náhodou. Moc jsme se těšili a jako vždy představení bylo nad naše očekávání! Z každého Vašeho představení jsem nadšená a dojatá, ale toto? Vím, jak děti obvykle reagují na konce představení. Ještě jsem nezažila takový aplaus od dětí a opakované vyvolávání Vás – úžasných herců. Aniž by tušili, co je standing ovation, automaticky vstávaly. Samozřejmě velké díky patří všem tvůrcům. Prostě celému Malému divadlu. Jsme rádi, že Vás máme tak blízko. Tady jsou nadšené ohlasy dětí: Mně se moc líbilo, že z toho kříže se stala kytara, taky se mi líbilo, že jste tak dobří hudebníci a celkově se mi divadlo líbilo. Adam. Milí herci, moc se mi líbilo vyhazování dárků a sněhový rozprašovač. Vaše divadlo bylo prostě super. Dominik. Moc se mi to líbilo. Nemá to chybu Nejvíc se mi líbilo, jak hráli na klavír a elektrickou kytaru. A jak ten anděl vyhazoval stromečky a dárky. Krása! Všechny, co jsem viděl, jsou krásný divadla. Tomáš. Čus! Nejvíc se mi líbilo, jak jste hráli na mě, pak trubky a taky jak jste hráli  na jednu kytaru. Hodně se mi líbila ta černá kytara. Taky vyhazování dárků. Dobrá byla ta kytara z kříže. Šimon. Nejvíc se mi líbilo, jak jsme drželi kabely a hráli jsme. Potom se mi líbily ozvučné tyče a hraní na tělo. Kája. Divadlo bylo výborný. Nejlepší bylo vyhazování dárků. Honza. Moc se mi to líbilo. Líbily se mi nástroje: ozvučné tyče, piano, kytary, písničky a zpívání. Příběh byl úžasný, pěkně zrežírovaný. Líbilo se mi, jak anděl vyhazoval dárky.    Všichni jste dobří hudebníci. Děkuji za divadlo. Lucka. Divadlo se mi líbilo. Nejvíc mě pobavil anděl. Maruška. Dobrý den, divadlo Ježíšek superstar se mně, a řekl bych i naší třídě, velice líbilo. Nejvíce se mi líbily ozvučné tyče. Ještě jednou děkuji. Ondra. Nejvíc se mi líbilo, jak anděl vyhazoval dárky ven a taky sněžení a taky trubky. Šimůnek. Moc se mi to líbilo. Hraní s tyčemi a hraní na tělo. Děkuji za krásné představení. Anetka. Nejlepší bylo, když anděl vyhazoval dárky a stromky na zem a sněžil. Když Mozart volal Pánu Bohu. A na konci rozhovoru řekl :“Buď s sebou!“. To bylo také vtipné. Ema. Milý pane režisére. Bylo to dobré. Nejlepší bylo, jak anděl vyhazoval dárky na ulici a pak do publika prášil to bílé. A jak jste hráli na lidi a na hudební nástroje. Tomáš. Všechno se mi líbilo. Nejvíc hraní na tělo a na tyče. Moc děkuju. David.
Eva Sosnová a 5. třída ZŠ Lhenice

Ježíšek Superstar, 19. 12. 2016

Tak krásné rouhání, že to už není hřích ale dobrý skutek.
Ondřej Doskočil

Ježíšek Superstar, 5. 12. 2016

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za Vaše jedinečné představení, klobouk dolů před všemi, kdo se podíleli. Byla to nádhera a velkolepý zážitek. Jste hvězdy na předvánočním nebi!
Blumentrittovi

Ježíšek Superstar, 31. 10. 2016

Jste v Budějcích? Tak to prostě MUSÍTE vidět Ježíška Superstar! Ježíšek chce jen oslavit narozeniny, ale táta (který všechno ví), ho nahání, že má připravovat Vánoce a ne se flákat. Ale znáte Ježíška - ten si oslavu neodepře :-) Písničky, neuvěřitelné nástroje, vtip a malé děti dokonce během mejdanu samy od sebe tančí :-D Když jsem odcházela, měla jsem stejné pocity jako další diváci - tohle chci vidět a zažít znovu! Gratuluju Jankovi a všem z Malého divadla, kteří na tom pracovali. P.S.: Když představení navštívíte, pochopíte, proč mi přes práh nesmí Santa Claus. Santa je plesnivej dědek, Ježíšek pravá star! :-) 
Lenka Krejčová

Ježíšek Superstar, 31. 10. 2016

Představení bylo neskutečný, báječný, úžasný, udivující, voči navrch hlavy celou dobu fakt! Díky!
Linda Burdová


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 61 + 108 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2020 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů