Všechno, co jste o divadle nikdy vědět nechtěli, ale my vám to stejně řekneme

Janek Lesák & Natálie Preslová

jevištní anarchie pro nejmenší premiéra: 4. 3. 2017
Tweetněte nás!

Pro děti 4+

Přijďte se podívat do divadla... které je úplně celé vaše!

Z Malého divadla záhadně zmizeli herci, režiséři, osvětlovači, zvukaři, uvaděčky i šatnáři. Jenom ty jej můžeš zachránit! Je jenom na tobě, co se bude hrát, a jestli bude mít hlavní roli Karkulka, dinosaurus, nebo někdo úplně jiný... Víte, jak se v divadle vyrábí mlha? Jak rychle člověku můžou narůst vousy? Staň se na chvíli naším kolegou a zachraň svoje Malé divadlo!

První setkání s divadlem pro nejmenší diváky, při kterém se sami stanou tvůrci svého vlastního představení.

O tom, že nejkrásnější pohled na svět je z režisérské židličky.

Dokumenty
Tisková zpráva
Plakát k představení
grafický design / Jan Neuwirth
Z médií
Deník
12. 5. 2017
Rozhlas.cz
11. 3. 2017
Deník
3.3.2017
Scéna.cz
 
Hudební spolupráce Petr Hubík

 
Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Všechno, co jste o divadle nikdy vědět nechtěli, ale my vám to stejně řekneme, 13. 11. 2017

V sobotu 4. 11. jsme navštívili se 3 vnoučaty představení v Malém divadle s názvem: Všechno, co jste o divadle nikdy vědět nechtěli, ale my Vám to stejně řekneme. Bavili jsme se královsky všichni – velcí i malí. A ti malí si navíc v představení i zaúčinkovali, takže odcházeli domů o to spokojenější. Děkujeme za příjemné sobotní dopoledne! 
Ludmila M. Maršíková


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 17 + 62 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů