Creativ forum Budějovice 2018

Tweetněte nás!

Ve dnech 21. – 25. 5. proběhne v Jihočeském divadle i dalších prostorech série přednášek a workshopů, které pořádá Budějovický majáles a Jihočeské divadlo. 
Technologie hýbou světem, a proto jsme pro vás připravili Creative Forum - sérii přednášek a workshopů o aktuálních otázkách týkajících se digitálních technologií. Tato fóra se již konaly v Portugalsku, Maďarsku a Estonsku. Teď jsou na řadě Budějovice.
Jihočeské divadlo je čtvrtým rokem součástí umělecké sítě PLATFORM shift+, která sdružuje 10 partnerských divadel z celé Evropy a norskou univerzitu. Celý projekt je zaměřený na možnosti divadelní tvorby pro teenagery a možnosti zapojení digitálních technologií při tvorbě pro tuto věkovou skupinu. 

ÚTERÝ 22. 5. 2018
Na Půdě, 15:00
Tomáš Hrůza
prezentace autorských projektů a scénické tvorby, proložená popisem použitých technologií a případně kontextualizace se světovou scénou novomediálního umění, tedy ukázka zajímavých projektů realizovaných různými autory. Záleží na publiku, jestli bude vyžadovat více technický přesah, nebo spíše konceptuální polohu projektů. 

STŘEDA 23. 5. 2018
Na Půdě, 15:30
This is (not) Europe
Objevme společně s režiséry úterního představení This is (not) Europe software QLAB: QLab, a software that rules them all! 
Uděláme si společně přehled o softwaru QLAB, který lze použít pro video, zvuk a kontrolu světel či další technické věci pro kreativní návrháře, techniky a umělce.Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 72 + 42 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů