Creativ forum Budějovice 2018

Tweetněte nás!

Ve dnech 21. – 25. 5. proběhne v Jihočeském divadle i dalších prostorech série přednášek a workshopů, které pořádá Budějovický majáles a Jihočeské divadlo. 
Technologie hýbou světem, a proto jsme pro vás připravili Creative Forum - sérii přednášek a workshopů o aktuálních otázkách týkajících se digitálních technologií. Tato fóra se již konaly v Portugalsku, Maďarsku a Estonsku. Teď jsou na řadě Budějovice.
Jihočeské divadlo je čtvrtým rokem součástí umělecké sítě PLATFORM shift+, která sdružuje 10 partnerských divadel z celé Evropy a norskou univerzitu. Celý projekt je zaměřený na možnosti divadelní tvorby pro teenagery a možnosti zapojení digitálních technologií při tvorbě pro tuto věkovou skupinu. 

Úterý
22. 5. 2018
15:00 Studiová scéna Na Půdě Tomáš Hrůza
Středa
23. 5. 2018
15:30 Studiová scéna Na Půdě This is (not) Europe

ÚTERÝ 22. 5. 2018
Na Půdě, 15:00
Tomáš Hrůza
prezentace autorských projektů a scénické tvorby, proložená popisem použitých technologií a případně kontextualizace se světovou scénou novomediálního umění, tedy ukázka zajímavých projektů realizovaných různými autory. Záleží na publiku, jestli bude vyžadovat více technický přesah, nebo spíše konceptuální polohu projektů. 

STŘEDA 23. 5. 2018
Na Půdě, 15:30
This is (not) Europe
Objevme společně s režiséry úterního představení This is (not) Europe software QLAB: QLab, a software that rules them all! 
Uděláme si společně přehled o softwaru QLAB, který lze použít pro video, zvuk a kontrolu světel či další technické věci pro kreativní návrháře, techniky a umělce.Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 656 + 7 je:
© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice