Budu všude kolem tebe

Tweetněte nás!

Pronájem sálu Malého divadla. 

Představení Divadla Kampa

Skutečné příběhy o bolesti a naději vypráví ženy – matky, které přežily své děti

Trochu bláznivý nápad maminek ze spolku Dlouhá cesta, zatoužily po tom zahrát si divadlo o složité cestě, kterou musely jít. Co všechno se změní, když žena ztratí dítě? Kde hledá pomoc? O čem sní? Existují andělé? Čtyři ne-herečky pod vedením režisérky Ivety Duškové ztvárnily skutečné příběhy o bolesti, ale i naději matek, že tuto těžkou situaci lze překonat a znovu nalézt radost ze života.

Dokumenty
Plakát k představení

Scénář a režie: Iveta Dušková
Text k písni „Možná jsou blízko nás“: Petra Harmáčková
Hudba: Vesna Caceres a Petra Bílková
Pohybová spolupráce: Petra Záveská Duspivová
Kostýmy: Dana Heroldová a Libuše Fáryová
Scéna: Pavel Roubal
Světelný design: Christian Hummel
Foto: Dita Niesnerová| Etheldith Photography
Videoprojekce: Klára Jakubová
Produkce: Martina Hráská

Hrají:
Libuše Fárová
Lucie Burdová
Bohdana Kovalová
Jarmila Ponocná

Živý hudební doprovod: Petra Bílková Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 395 + 4 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů