Dny otevřených ateliérů

Tweetněte nás!

My taky máme DOA…to není diagnóza, to jsou Dny Otevřených Ateliérů v sobotu 13. 10. 2018 

Divadelní dílny, Hlinská Nové Vráto / 10:00 – 13:00 Nový šéf dílen Jan Polívka, scénograf evropského formátu, vás provede světem, ve kterém přichází na svět kulisy, dekorace i kostýmy pro inscenace Jihočeského divadla.

Studio A3D, Historická budova JD, bývalý divadelní klub, vchod od KD Slávie / 14:00 – 17:00 Otevření prostoru, který bude nově sloužit především jako zázemí programům Ateliéru 3D Jihočeského divadla. V rámci DOA připravujeme workshopy pro děti s lektorkou Sylwií Nowak, ukázky z celoročních programů, představení činnosti Ateliéru 3D a malé občerstvení.


Vstup zdarma

Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 858 + 8 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů