Vánoční koncert

Tweetněte nás!

S nadcházejícími nejkrásnějšími svátky roku se blíží také očekávaný koncert operního souboru – tradičně již v katedrále sv. Mikuláše v Českých Budějovicích. Tentokrát – vedle neodmyslitelného symbolu českých Vánoc, České mše vánoční „Hej, mistře“ J. J. Ryby – zazní na počest narození Páně rovněž výběr z rozsáhlého oratoria Georga Friedricha Händela Mesiáš. Obě dramaturgicky rozdílné skladby však jistě dokáží povznést nejširší posluchačské spektrum poselstvím naděje, lásky i zrozením života.

 

Dokumenty
Plakát k představení
grafický design Marek Vácha
Z médií
Deník.cz
21. 12. 2018

Hudebního nastudování se ujal Martin Peschík, účinkují sólisté a sbor opery JD.

Program:

Jakub Jan Ryba (1765-1815) Česká mše vánoční „Hej, mistře“ (1796) pro sóla, sbor a orchestr na skladatelova slova

Georg Friedrich Händel (1685-1759) Mesiáš (1741) pro sóla, sbor a orchestr na anglický biblický text Charlese Jennense, výběrfoto Petr Zikmund 

Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Vánoční koncert, 3. 1. 2019

Dekujeme za krasny koncert.
Tomas Polacek


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 67 + 32 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2020 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů