Jihočeská Thálie 2018

slavnostní předávání divadelních cen
Tweetněte nás!

Včer splněných snů a tajných přání!

Pojďme spolu „tonout v záři hvězd!“
„Vzhůru k velké show, se kterou nadchnem svět!“
S Evitou „zářit jak démant!“
„Tvář! Hlas! Styl! Žádný kaz! Smích! Půvab! Dech!“

V programu slavnostního večera zazní melodie z muzikálu Evita v podání Michaely Gemrotové, Michaely Noskové, Lukáše Randáka a dalších, za doprovodu orchestru opery JD, a dočkáme se i nejednoho překvapení, jen pro tento výjimečný okamžik. Večerem provede modeátorská dvojice Martina Dobíška a Víta Piskaly. 

Hlasujte pro své divadelní múzy!

Největší divadelní ceny, vlastně takové místní Oscary, na jihu Čech jsou tady! Jihočeské divadlo totiž rozdává Jihočeskou Thálii za rok 2018. Hlasovat můžete opět v kategoriích inscenace roku, nejlepší mužský jevištní výkon a nejlepší ženský jevištní výkon. Slavnostní vyhlášení cen a předání Thálií proběhne v pondělí 29. dubna 2019 v 19.00 v Jihočeském divadle. 

Hlasovat můžete dvěma způsoby. Buď online zde ve formuláři, anebo odevzdáním tištěného anketního lístku, který naleznete například v programové brožuře Jihočeského divadla.

Vyplněný anketní lístek odevzdejte na pokladně JD nebo do sběrných schránek ve foyer, případně zašlete na adresu: Jihočeské divadlo, Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice. Anketní lístek je slosovatelný. Tři výherci obdrží vstupenky na divadelní představení na scéně JD a další tři výherci obdrží vstupenky na představení na Otáčivém hledišti Český Krumlov. 

HLASUJTE ZDE!

Z médií
Deník
12. 3. 2019
Pondělí
29. 4. 2019
19:00 Budova JD SONDA / To nejlepší z vašeho divadla rezervovat
Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 1 + 817 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů